شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۰:۵۵ | ۱۳۹۳/۰۲/۲۱
انتصاب قائم مقام فروش ایران خودرو
۱۰:۵۵ | ۱۳۹۳/۰۲/۲۱
اجاره خودرو

انتصاب قائم مقام فروش ایران خودرو

پرشین خودرو: در حكمی از سوی یكه زارع، حمیدرضا بهمنی به سمت قائم مقام مدیر عامل در فروش و بازاریابی خودروهای گروه صنعتی ایران خودرو منصوب شد.

به گزارش «پرشین خودرو»، هاشم یكه زارع، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در مراسم معارفه قائم مقام فروش و بازاریابی خودروهای گروه، ضمن تاكید بر لزوم افزایش سهم محصولات ایران خودرو در بازار داخلی به 60 درصد افزود: در شرایط فعلی، ایران خودرو دغدغه تولید نداشته و تمركز اصلی آن بر توسعه محصول و فروش آن است.

وی گفت: فروش در زنجیره تولید خودرو جایگاه ویژه ای دارد و ایران خودرو درصدد است با رویكردی علمی و جامع در مقوله فروش و ایجاد مهندسی در آن مانند خودروسازان بزرگ دنیا با مشتریان خود رفتار كند.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو درعین حال اظهار كرد: باید با اعمال سیاستی واحد درباره محصولات گروه صنعتی ایران خودرو در دو بخش سواری و تجاری به سمت بازارسازی، فروش و توسعه سهم بازار حركت كنیم.

یكه زارع، تنوع محصول را لازمه حفظ و توسعه سهم بازار دانست و گفت: باید ویترین كاملی از محصولات داشته باشیم تا نیاز بخش‌های مختلف بازار را تامین كنیم.

وی افزود: باید شرایط به گونه ای بهبود یابد تا هم‌وطنان در هر طبقه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی امكان انتخاب محصول مورد نیاز خود در سبد محصولات ایران خودرو را داشته باشند.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو درخصوص احیای بخش لیزینگ گفت: باید در بخش لیزینگ نیز برنامه ریزی دقیقی صورت گیرد تا شرایط خرید برای مشتریان این بخش تسهیل شود.

حمیدرضا بهمنی قائم مقام مدیرعامل در فروش و بازاریابی محصولات گروه صنعتی ایران خودرو نیز در این جلسه ضمن تشكر از مدیرعامل ایران خودرو نسبت به اعتماد به وی گفت: امیدوارم امانت دار خوبی بوده و با رهنمودهای مدیرعامل محترم، دانش و ظرفیت موجود در گروه و همیاری همكارانم بتوانم در تعالی گروه صنعتی ایران خودرو به ویژه در حوزه فروش موثر باشم.

شایان ذكر است، در این مراسم حمیدرضا بهمنی به عنوان قائم مقام مدیرعامل در فروش و بازاریابی خودروهای گروه صنعتی ایران خودرو معرفی شد.

وی كه دارای مدرك تحصیلی كارشناسی مدیریت بازرگانی است از مدیران با تجربه در حوزه صنعت خودروسازی به شمار می رود. بهمنی قبل از این و از سال 88 معاون فروش و بازاریابی شركت ایران خودرو دیزل بوده است.

از دیگر سوابق وی می توان به معاونت بازرگانی و پشتیبانی شركت مهركام پارس، معاونت خرید شركت پارس خودرو،‌ عضویت در هیات مدیره شركت امدادخودرو سایپا ومدیر بازرگانی شركت پارس ژنراتور گروه مپنا اشاره كرد.

نظر بینندگان
!
!
!