شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۴۹ | ۱۳۹۳/۰۲/۲۸
دستگیری جاعلان مهر ستاد ترخیص خودرو
۱۰:۴۹ | ۱۳۹۳/۰۲/۲۸
اجاره خودرو

دستگیری جاعلان مهر ستاد ترخیص خودرو

پرشین خودرو: رییس کلانتری 151یافت آباد از دستگیری جاعلان مهر ستاد ترخیص خودرو و موتورسیکلت‌ها خبرداد.

به گزارش «پرشین خودرو»، سرهنگ حسین ذکایی خو در تشریح جزئیات این خبر گفت: درپی وصول چندین فقره گزارش و شکایت‌های مردمی مبنی بر اینکه فرد و یا افرادی ضمن جعل مهر ستاد ترخیص خودرو و موتورسیکلت پلیس راهور تهران بزرگ اقدام به ترخیص موتورسیکلت‌های توقیفی از پارکینگ‌ها می‌کنند، پرونده‌ایی در این رابطه تشکیل و تیمی از ماموران تخصصی کلانتری 151یافت آباد، رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: تحقیقات ماموران ادامه یافت تا اینکه ساعت13 روز شانزدهم اردیبهشت ماه امسال، در پی گزارش مسئولان ستاد ترخیص مبنی بر اینکه افرادی به صورت مشکوک در جلوی ستاد ترخیص خلیج تهران ایستادند و به دنبال سوژه می‌گردند تا در ازای دریافت مبالغی وجه نقد، قبض پارکینگ شهروندان را ممهور به مهر جعلی ستاد ترخیص کنند.

ذکایی‌خو با بیان اینکه ماموران این یگان بلافاصله به محل اعزام شده و به صورت نامحسوس شرایط را زیر نظر گرفته و منطقه را تحت تعقیب و مراقبت نامحسوس گرفتند، گفت: عملیات ماموران ادامه یافت تا اینکه موفق شدند فردی به نام "فرشید" را حین ارتکاب جرم دستگیر کنند.

به گزارش ایسنا، وی با بیان اینکه متهم حین دستگیری قصد حمله با یک قبضه چاقوی مخصوص معروف به «تیزی» به سمت ماموران را داشت که فبل از هرگونه اقدام با هوشیاری و عکس العمل به موقع ماموران زمینگیر و پس از دستگیری به کلانتری منتقل شد، گفت: متهم پس از انتقال به کلانتری تحت بازجویی قرار گرفت و به جرم خود اعتراف کرد.

رییس کلانتری 151یافت آباد افزود: قبوض توقیفی پلیس راهور تهران بزرگ به مهر جعلی که خود و همدستانش آن را ساخته و تهیه کردند، طی پرونده‌ای که در این رابطه تشکیل شد بنا به دستور مقام قضایی برای تحقیقات بیشتر و دستگیری سایر همدستان متهم و کشف ابعاد و دامنه فعالیت آنها در اختیار کارآگاهان پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!