شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۳۹ | ۱۳۹۳/۰۳/۰۶
مخالف یا موافق افزایش قیمت خودرو نیستیم
۱۲:۳۹ | ۱۳۹۳/۰۳/۰۶
اجاره خودرو
وزیر صنعت:

مخالف یا موافق افزایش قیمت خودرو نیستیم

پرشین خودرو: وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر اینکه تنها نهاد قانونی برای قیمت‌گذاری خودرو در کشور شورای رقابت است، گفت: این وزارتخانه نه موافق و نه مخالف افزایش قیمت خودرو است.

به گزارش «پرشین خودرو»، محمدرضا نعمت زاده، با بیان این مطلب در پاسخ به این پرسش که رویکرد شورای رقابت مبنی بر افزایش قیمت خودرو است، اظهار داشت: مگر امکان دارد که با وجود افزایش تورم، قیمت خودرو کاهش یابد.

وی با بیان اینکه شورای رقابت در تعیین فرمول قیمت‌گذاری خودرو با وزارت صنعت، معدن و تجارت مشورت می کند، تصریح کرد: در نهایت تصمیم گیری برعهده شورای رقابت است و هر تصمیمی اتخاذ کند، وزارت صنعت نیز آن را اجرا خواهد کرد.

نعمت زاده با بیان اینکه وزارت صنعت، معدن وتجارت نه موافق و نه مخالف افزایش قیمت خودرو است، اضافه کرد: این وزارتخانه هیچ تصمیم گیری در خصوص افزایش و یا کاهش قیمت خودرو نگرفته است، ضمن آنکه این موضوع برعهده شورای رقابت است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به انحصاری بودن قیمت خودروی سواری براساس مصوبه شورای اقتصاد، خاطرنشان کرد: شورای رقابت نیز براساس این مصوبه وارد عمل شده و تا زمانی که این مصوبه پابرجاست، آنها در این خصوص تصمیم گیری خواهند کرد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
پریشان
vote
۳
vote
۱۳۹۳/۰۳/۰۷
مثل اینکه در مورد خودرو هم رهبر باید حرف آخر را بزند. این جماعت فقط نون به هم قرض میدهند.
!
!
!