یكشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۱:۴۰ | ۱۳۹۳/۰۳/۰۷
آغاز نوسازی تاکسیهای فرسوده تهران
۱۱:۴۰ | ۱۳۹۳/۰۳/۰۷
اجاره خودرو
مدیر عامل تاکسیرانی خبر داد:

آغاز نوسازی تاکسیهای فرسوده تهران

پرشین خودرو: مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران گفت: به زودی سری اول تاکسیهای فرسوده تهران از رده خارج می‌شوند و تاکسی‌های جدید جایگزین آنها خواهند شد.

به گزارش «پرشین خودرو»، میثم مظفر اظهار کرد: از اواخر سال ۹۲ مقدمات کار نوسازی ناوگان تاکسیرانی انجام شد و تاکنون ۲ هزار و ۶۰۰ تاکسی فرسوده برای نوسازی ثبت نام کردند.

وی با بیان اینکه رانندگان این تاکسی‌ها هم‌اکنون مراحل تشکیل و تکمیل پرونده و اسقاط خودرویشان را طی می‌کنند گفت: شرکت ایران خودرو نسبت به تولید و دپوی خودروهای مورد نیاز اقدام کرده و روند نوسازی تاکسیهای فرسوده تهران به خوبی در حال تحقق است.

مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران خاطر نشان کرد: به زودی سری اول تاکسی‌های نوسازی شده که مدل سال ۹۳ خودروی سمند هستند، وارد ناوگان خواهند شد و امید است روند نوسازی تاکسی‌های فرسوده به خوبی ادامه یابد.

وی به مهر گفت: تاکنون تاکسی‌های فرسوده سال ۸۲ به قبل مراحل نوسازی را سپری کرده‌اند اما بزودی ثبت‌نام تاکسی‌های فرسوده سال ۸۳ و ۸۴ نیز صورت خواهد گرفت.

مظفر با تاکید براینکه رانندگان تاکسی با مراجعه به شرکت‌های خصوصی می‌توانند نسبت به ثبت‌نام برای نوسازی خودروی خود اقدام کنند گفت: متاسفانه طی سال‌های اخیر روند نوسازی تاکسی‌های فرسوده عملا متوقف شده بود اما با همکاری مسوولان سرانجام گره این مشکل گشوده شد و روند خوبی برای نوسازی تاکسی‌های فرسوده شکل گرفت.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر حدود ۱۷ هزار تاکسی فرسوده در ناوگان تاکسیرانی پایتخت وجود دارد اظهار کرد: نوسازی کامل این خودروها در مدت کوتاه امکان پذیر نیست،به همین دلیل امیدواریم روند نوسازی ناوگان با مشارکت مسوولان ذی‌ربط با جدیت دنبال شود تا بتوانیم به نقطه‌ای ایده‌آل از نظر عمر متوسط ناوگان برسیم.

نظر بینندگان
!
!
!