سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۵۱ | ۱۳۹۳/۰۳/۱۳
پیام یکه زارع به مناسبت روز جانباز
۱۱:۵۱ | ۱۳۹۳/۰۳/۱۳
اجاره خودرو

پیام یکه زارع به مناسبت روز جانباز

پرشین خودرو: مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو طی پیامی فرا رسیدن چهارم شعبان ولادت حضرت اباالفضل العباس(ع) و روز جانباز را تبریك گفت.

به گزارش «پرشین خودرو»، در این پیام آمده است: تاریخ پر فراز و نشیب ایران اسلامی، سرشار از روزها و رویدادهایی است كه در متن آن، قهرمانان و اسطوره هایی به نقش آفرینی پرداخته و علاوه بر اعتلای این سرزمین، نام خویش را نیز بر تارك افتخارات این مرز و بوم حك كرده اند.

در میان این ماندگاران گروهی شامل حال «آل عمران» پروردگار در آیه 172 شده اند، كه می فرماید: «الّذین استجابوا للَّه و الرّسول من بعد ما اصابهم القرح للّذین احسنوا منهم و اتّقوا اجر عظیم».

آنان كه «دست» دادند تا با دشمن دست ندهند و پا دادند تا جوانان وطن، امروز روی پای خود بایستند. جانبازان سرافراز و فداكار میهن كه با تاسی از علمدار كربلا، وفا و ایثار را معنایی تازه بخشیدند. مردان و زنانی كه حضور و بودنشان در جامعه امروزی، سعادت هم‌زیستی با شهیدان را برای ما فراهم آورده است.

اگر امروز ایران اسلامی سربلندتر از همیشه و با تكیه بر تدبیر، امیدوارانه به سوی آینده ای روشن گام برمی دارد، حقانیت و صلابت شهدا را بدرقه كننده خود می داند و می‌بیند، شهدایی كه به تعبیر بزرگ جانباز و رهبر معظم انقلاب اسلامی «كسانى هستند كه از دیگران شجاعت و دلیرى بیش‌ترى نشان دادند،سینه را سپر كردند، از خطر نهراسیدند و به شهادت رسیدند، بعضى به بهشت الهى پر كشیدند، بعضى هم جانباز شدند؛ در واقع این‌ها شهید زنده‌اند.»

گواه دیگری بر این تعبیر این بخش از بیانات معظم له است كه فرموده اند «اگر امروز بانگ مسلمانى از چهار گوشه‌ى عالم به گوش مى‌رسد و اگر ملت‌هاى مسلمان به هویت اسلامى خود بازگشته و سنگینى بار سلطه مستكبران را احساس مى‌كنند و اگر جهاد اسلامى پس از سال‌ها فراموشى، دوباره به جایگاه ارزشى رفیع خود بازگشته، همه و همه به بركت استقرار جمهورى اسلامى و استمرار انقلاب اسلامى است كه خود، مرهون شهادت و گذشت این عزیزان و خانواده‌هایشان و نیز جانبازان عزیز و ارجمند است.»

اینجانب بر خود می‌بالم كه در سال‌های متمادی حضور در جبهه صنعت و تولید كشور، افتخار همراهی و همكاری با تعداد زیادی از قهرمانان و شهدای زنده سرزمین پرگهر ایران را داشته‌ام و این دستاورد ارزشمند همواره یاری­گر من در تحقق هدفی والا، همچون خدمت‌گذاری به ایران عزیز بوده است. از این رو وظیفه خود می‌دانم زادروز ولادت با سعادت جانباز وفادار كربلای معلا، ابوالفضل علمدار روز جانباز را به این عزیزان و البته خانواده‌های محترمشان تبریك گفته، سلامتی و طول عمر این عزیزان را از خداوند متعال آرزو كنم.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!