سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۵۴ | ۱۳۹۳/۰۳/۱۳
رقیبی که لکسوس به میدان می فرستد
۱۱:۵۴ | ۱۳۹۳/۰۳/۱۳
اجاره خودرو

رقیبی که لکسوس به میدان می فرستد

پرشین خودرو: قانون نانوشته ای وجود دارد که هر خودروساز آلمانی حداقل یک مدل خودرو کوپه 4 درب به بازاراعرضه کند. نمونه آن گرن کوپه ب ام و، مرسدس CLS و آئودی A7 و ظاهراً لکسوس، برند تجملی تویوتا، هم نمی خواهد از این رقابت عقب بماند.

به گزارش «پرشین خودرو»، خبر می رسد که لکسوس در حال انجام آخرین تست ها روی کوپه 4دربی است که تا حدود زیادی هم اندازه GS است. در حال حاضر اطلاعات زیادی از آن منتشر نشده است. اگر قرار باشد ژاپن از آلمانی ها عقب نماند باید در بخش سبک بدنه ی کوپه 4 درب محصولی قابل عرضه داشته باشد. این مدل خودرو اگر چه کم فروش باشد اما حاشیه سود آن با خودروهایی که مثل نقل و نبات فروخته می شوند قابل مقایسه نیست.

این تصویری که در این جا مشاهده می کند تصویر کوپه 4 درب لکسوس نیست، این تصویر را تئوفیلوس چین با کمک نرم افزارهای کامپیوتری ارائه کرده است.

لکسوس تست های این خودرو را به شدت محرمانه انجام می دهد و تاکنون حتی عکسی از این خودرو منتشر نشده و هیچ عکاسی هم موفق به شکار این خودرو هنگام تست نشده است. اما به نظر می رسد که اگر هم این خودرو طراحی شود رقیب خودروهایی مثل ب ام و سری4 گرن کوپه و مرسدس بنز کلاس C کوپه ی 4درب خواهد بود.

نظر بینندگان
!
!
!