سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۵۴ | ۱۳۹۳/۰۳/۱۶
اجرای طرح «کارت به کارت» بنزین
۱۱:۵۴ | ۱۳۹۳/۰۳/۱۶
اجاره خودرو

اجرای طرح «کارت به کارت» بنزین

پرشین خودرو: یک مقام مسئول در شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از امکان اجرای طرح «کارت به کارت» سهمیه‌های بنزین در صورت توصیه وزارت نفت خبر داد.

به گزارش «پرشین خودرو»، سید محسن روحانی با اعلام این خبر گفت: در شرایط فعلی در سامانه هوشمند سوخت قابلیت اجرای طرح «کارت به کارت» سهمیه‌های بنزین وجود ندارد.

مدیر سامانه هوشمند سوخت شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با تاکید بر اینکه چنانچه اجرای چنین طرحی توصیه شود، امکان برنامه ریزی برای اجرای آن وجود دارد، تصریح کرد: سامانه هوشمند سوخت کشور از قابلیت های مختلفی برخوردار بوده و با انجام برنامه نویسی‌ها می توان بر قابلیت های فنی و عملیاتی آن اضافه کرد.

این مقام مسئول همچنین در پاسخ به مهر در خصوص درخواست چندین کشور آمریکای جنوبی همچون برزیل و ونزوئلا برای دریافت خدمات مشابه سامانه هوشمند سوخت در ایران به منظور مدیریت مصرف سوخت در این کشورها، اظهار داشت: تاکنون مذاکرات مختلفی با کشورهای مختلف جهان برای صادرات خدمات فنی و مهندسی سامانه مشابه سامانه هوشمند سوخت در ایران انجام گرفته است.

روحانی با یادآوری اینکه بر این اساس اخیرا مذاکراتی با ونزوئلا برای صدور بخشی از این خدمات انجام گرفته است، اظهار داشت: ونزوئلا آمادگی خود را برای دریافت خدمات فنی و مهندسی سامانه هوشمند سوخت اعلام کرده است.

مدیر سامانه هوشمند سوخت شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با بیان اینکه پیش از این تفاهم نامه ای هم با طرف ونزوئلایی امضا شده است، بیان کرد: ونزوئلا به دنبال اجرای پرداخت الکترونیکی بهای سوخت در جایگاه های بنزین و گازوئیل است.

این مقام مسئول با یادآوری اینکه برخی از کشورها به دنبال الگو برداری از سامانه هوشمند سوخت ایران برای مقابله با قاچاق فرآورده‌های نفتی هستند، تبیین کرد: ایران آماده ارائه خدمات فنی و مهندسی سامانه هوشمند سوخت به تمامی کشورهای جهان است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
آرام
vote
۰
vote
۱۳۹۳/۰۳/۱۷
طرح بسیار خوبی است اما 4 سال هست که گهگاهی از آن صحبت میشود و بعد بدست فراموشی سپرده میشود مثل طرح جایگزینی خودرو توسط خودروسازان داخلی که با گذشت فصل سرما فراموش میشود
!
!
!