سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۵۸ | ۱۳۹۳/۰۳/۱۸
خودرو 100 هزار دلاری اینفینتیتی+تصاویر
۱۱:۵۸ | ۱۳۹۳/۰۳/۱۸
اجاره خودرو

خودرو 100 هزار دلاری اینفینتیتی+تصاویر

پرشین خودرو: مدیر عامل اینفینتیتی، برند تجملی خودروسازی نیسان می گوید اگر Q50 به تولید برسد و تجاری شود بالای 100 هزار دلار قیمت خواهد داشت.

به گزارش «پرشین خودرو»، خودرو مفهومی Q50 Eau Rouge که به نمایش در آمد موتور 6 سیلندر 3.8 لیتری مجهز به توربوشارژر دوقلو داشت و توان 560 اسب بخار ایجاد می کرد و در ساخت بعضی از قطعات آن از فیبرکربن استفاده شده است. جوهان دو نیسچن Johan de Nysschen رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل اینفینیتی در باره تولید این خودرو گفته است که اگر هم این خودرو تجاری شود، مدت زمان عرضه آن کوتاه و قیمت آن بسیار بالا خواهد بود.
وی می گوید اگر هم قرار باشد این خودرو به تولید برای فروش برسد به جای موتور GT-R از قوای محرکه اتوماتیک 7 سرعته به کار رفته در خودرو Q70 استفاده خواهد شد. در آن صورت Eau Rouge علاوه بر زیبایی، در عملکرد (قدرت، سرعت و شتاب) هم منحصر به فرد خواهد بود.
مدیر عامل ایفینیتی در پاسخ به موتور ترند گفته است که نیسان تولید خودرو بالای 100 هزار دلار را در برنامه های خود دارد اما این را می داند که در این دوره و زمانه، عمر مفید تولید این خودرو بیشتر از 2 سال نخواهد بود.
در حال حاضر نیسان در بخش خودروهای لوکس تجملی گران قیمت برای 250 هزار دستگاه در سال برنامه ریزی کرده است.
دلیل گرانی این خودرو این است که بخش عمده ای از ساخت این خودرو با دست انجام می شود.
اگر Q50 رنگ جاده ها را ببیند به احتمال زیاد باید به موتور فعلی GT-R «سایونارا» [خداحافظ] گفت.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!