چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۴۹ | ۱۳۹۳/۰۳/۱۹
2 هزار اتوبوس پایتخت فرسوده هستند
۱۴:۴۹ | ۱۳۹۳/۰۳/۱۹
اجاره خودرو

2 هزار اتوبوس پایتخت فرسوده هستند

پرشین خودرو: مدیر عامل شركت واحد اتوبوسرانی شهر تهران با بیان اینكه 2 هزار اتوبوس پایتخت بیش از 8 سال عمر دارند و فرسوده هستند گفت: متوسط عمر ناوگان اتوبوسرانی شهر تهران به 5.5 سال رسیده است.

به گزارش «پرشین خودرو»، پیمان سنندجی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب اظهار كرد: هر ماه حدود 76 دستگاه اتوبوس به سن فرسودگی می رسد و متوسط عمر ناوگان نیز 5.5 سال رسیده است.

وی ادامه داد: در سال 92 متاسفانه اتوبوس جدیدی از سوی دولت به شهر تهران اختصاص نیافت و از ابتدای سال نیز اقدامی در این زمینه صورت نگرفته است اما امیدواریم مسئولان ذی ربط تا پایان سال اقدامات لازم را در جهت تحقق این مهم صورت دهند.

سنندجی خاطر نشان كرد: با توجه به حجم سفرهای شهری، ما چاره ای نداریم كه از اتوبوس های فرسوده تا زمانی كه اتوبوس های مورد نیازمان تامین شود استفاده كنیم اما به طور حتم خدمات رسانی به شهروندان با این اتوبوسها در شان آن ها نیست.

به گزارش مهر، وی ادامه داد: در راستای كاهش آلودگی هوا انتظار می رود كه دولت برای افزایش سهم ناوگان حمل و نقل عمومی از سفرهای شهری نهایت همكاری را داشته باشد و ضمن افزایش ناوگان اتوبوسرانی بتوانیم با ارتقا كیفیت ناوگان خدمات رسانی مناسب به شهروندان را نیز محقق كنیم.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
اتوبوسفرسوده
نظر بینندگان
!
!
!