چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۳۵ | ۱۳۹۳/۰۳/۲۰
تولید انبوه لوكس ترین محصول ایران خودرو تا پایان تابستان
۱۰:۳۵ | ۱۳۹۳/۰۳/۲۰
اجاره خودرو
مدیر عامل ایران خودرو خبر داد:

تولید انبوه لوكس ترین محصول ایران خودرو تا پایان تابستان

پرشین خودرو: مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو از عرضه چهارمین خودرو با نشان ایرانی «دنا» در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی به بازار های داخلی و بین المللی خبر داد.

به گزارش «پرشین خودرو»، هاشم یكه زارع همزمان با آغاز به كارسیزدهمین نمایشگاه خودرو شیراز با بیان این مطلب گفت: دنا به عنوان لوكس ترین محصول ایران خودرو در نیمه نخست امسال به تولید انبوه می رسد و تا پایان سال بیش از 15 هزار دستگاه از این محصول تولید خواهد شد.

وی تاكید كرد: صدور این محصول به بازارهای جهانی نیز یكی از راهبردهای ایران خودرو است و بر این اساس، قرار است دنا در كارخانه‌های برون مرزی با هدف افزایش سودآوری تولید شود.

یكه زارع با تاكید بر این كه دنا با تکیه بر توان مهندسی شرکت ایران خودرو و بر پایه پلاتفرم ملی طراحی شده و بدون اتکا به منابع خارجی تولید می شود، تصریح كرد: این خودرو دارای ویژگی های فنی مطابق با استاندارد های ملی و بین المللی است و با موتورEF7 معمولی و جعبه‌دنده دستی عرضه می شود؛ عرضه دنا با گیربکس اتوماتیک و همچنین موتور EF7 توربوشارژ و XUM نیز در برنامه توسعه محصول قرار دارد.

مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو یاد آور شد: طراحی و ساخت قالب های بدنه و نیز تجهیزات خطوط تولید بدنه دنا توسط متخصصان توانمند ایرانی انجام شده که این مهم صرفه جویی ارزی 11 میلیون دلاری را برای ایران خودرو به ارمغان داشته است.

وی با اشاره به این كه تمامی قطعات دنا با تکیه بر توان شرکت های داخلی زنجیره تامین ایران خودرو تولید و براساس آخرین استاندارهای کیفی، تامین می شود، افزود: در کلیه فرآیند های طراحی، تامین و تولید دنا، به کیفیت به عنوان کلیدی ترین عامل رضایت مشتری ، توجه ویژه ای شده و ایران خودرو با عرضه این محصول، رقبای خارجی موجود در بخش قیمتی این خودرو را به چالش خواهد كشید.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
محمود
vote
۰
vote
۱۳۹۳/۰۳/۲۲
به دو تا ایربگ ، فرمون هیدرولیک ، ترمز ABS ، گیربکس دستی و تهویه خودکار میگن لوکس !!!!!؟ از این به بعد باید مرسدس بنز و لکسوس در کارخونشون رو تخته کنن و بیان از ایران فرقون کمک بگیرن!
بدبخت
vote
۰
vote
۱۳۹۳/۰۳/۲۲
من نمیدونم همه ناراضی اند پس کی راضیه بهتره یه نگاهی بندازیم اقایون واسه بجه هاشون میخرن بندازیم ببینیم دناااااااااا
عبدی
vote
۴
vote
۱۳۹۳/۰۳/۲۱
خدا دروغگویان را دوست ندارد.
رضا
vote
۵
vote
۱۳۹۳/۰۳/۲۰
خدا را شکر معنی لوکس بودن خودرو ایرانی را فهمیدیم . اقای یکه زارع نگاهی به اشغالترین خودروهای خارجی بیندازید و سپس دم از لوکس بودن دنا بزنید . این ره که تو میروی به ترکستان است .
آرش
vote
۳
vote
۱۳۹۳/۰۳/۲۰
ما چقدر خوشبختيم ماشين لوكس ما شده دنااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا.
!
!
!