یكشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۶:۳۲ | ۱۳۹۳/۰۳/۲۱
توان رقابتی ایران خودرو افزایش می یابد
۱۶:۳۲ | ۱۳۹۳/۰۳/۲۱
اجاره خودرو

توان رقابتی ایران خودرو افزایش می یابد

پرشین خودرو: مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: شرکت ایران خودرو روز به روز توان رقابتی خود را تا رسیدن به مفهوم واقعی خودروسازی افزایش می دهد.

به گزارش «پرشین خودرو»، هاشم یکه زارع روز چهارشنبه همزمان با برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو و نیرو محرکه در شیراز بیان کرد: بر این اساس افزایش سطح کیفی، توسعه محصولات جدید، طراحی و تولید جدید، افزایش توان مهندسی طراحی، ارتقای رضایت مشتریان، برنامه ریزی با هدف تنوع روش های نوین بازاریابی و فروش را در دستور کار دارد.

وی افزود: در دنیای کنونی، پویایی و پیشرو بودن یک شرکت خودروساز را با سهم و اعتبار آن در بازارهای داخلی و بین المللی محک می زنند که شرکت ایران خودرو با چنین باوری در دولت تدبیر و امید در عرصه جهانی و صادرات خودرو و حضور در نمایشگاه های بین المللی و استانی حضور یافته است.

یکه زارع اظهارداشت: استراتژی این شرکت در بخش صادرات به بازارهای هدف با محوریت رانا و دنا و نیز جذب و ارتقای تکنولوژی، توسعه دانش فنی و تولید محصول مشترک بر مبنای یک رابطه هدفمند با خودرو سازان جهانی است.

وی اضافه کرد: این گروه صنعتی با ایجاد تنوع در محصولات و تولیدات جدید و به کار گیری فنآوری روز دنیا از طراحی تا خدمات پس از فروش تلاش های موثری انجام داده است.

یکه زارع ادامه داد: حضور در نمایشگاه های خودرو بسیار پر جاذبه است و استقبال چشمگیر مردم شهرها و استان ها از این نمایشگاه ها بیانگر آن است که نمایشگاه محل تلاقی بازدیدکنندگان و عرضه کنندگان کالاها و خدمات و نقطه برخورد عرضه و تقاضاست.

وی عنوان کرد: در یک نمایشگاه تولیدکنندگان محصولات، خلاقیت ها و ابتکارات خود را عرضه می کند و بازدیدکنندگان ذوق، سلیقه و تمایلات خود را نشان می دهند لذا این دو گروه مناسب ترین شرایط را برای برقراری ارتباط در آینده در برابر خود مهیا می کنند.

مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو افزود: در میان بازدیدکنندگان نمایشگاه ها، جوانان و نوجوانان بالاترین درجه مشارکت را دارند که این گروه سنی با توجه به دسترسی آسان به اطلاعات به روز، خواسته های فراوانی از تولیدکنندگان دارند که کم توجهی به این قشر همانند از دست دادن بخش مهمی از مشتریان شرکت های خودرو سازی است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: برای نخستین بار در کشور خودرو جدید دنا، محصول جدید شرکت ایران خودرو در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو و نیرو محرکه در شیراز به صورت فروشگاهی در معرض عموم قرار داده شده است.

یکه زارع بیان کرد: شرکت ایران خودرو با عرضه محصولات جدید در نمایشگاه شیراز یک قدم به سوی جلب رضایت مشتریان و مردم استان فارس نزدیک تر شده است.

وی اظهارداشت: شرکت ایران خودرو به عنوان پیشروترین خودرو ساز کشور تدابیر تازه ای را برای اقشار مختلف مردم از جمله جوانان و نوجوانان اندیشیده است.

یکه زارع اضافه کرد: عرضه محصولاتی از جمله خودرو دنا، سورن سال، پژو پارس، پژو 405، پژو تیپ پنج و رانا حاصل انتظار و تقاضای مردم ایران اسلامی است که در این نمایشگاه ارائه شده است.

شرکت ایران خودرو در فضای شش هزار متر مربع در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو و نیرو محرکه در شهر شیراز

در غرفه شرکت ایران خودرو شرکت های تام، ایساکو، آپکو، دیزل، ساپکو و 23 شرکت قطعه سازی و نمایندگی های استانی ایران خودرو حضور دارند.

در این نمایشگاه علاوه بر ارائه و رونمایی از خودروهای جدید با ارائه خدماتی از جمله فروش اقساطی، فروش فوری، اعتباری تخفیف هایی جهت استفاده عموم مردم ارائه شده است.

همچنین شرکت ایران خودرو خدمات خود را در قالب کلینیک های تحقیقات، بازاریابی و نظر سنجی از رنگ های تولیدی ارائه می کند.

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو و نیرو محرکه شیراز از 20 تا 23 خردادماه جاری از ساعت 17 تا 22 آماده پذیرایی از علاقه مندان است.

نظر بینندگان
ناشناس
vote
۰
vote
۱۳۹۳/۰۴/۰۹
منظور رقابت پراید 131و132و133و134و135و136و.................. آره اینها !!!!!!!
!
!
!