شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۵۵ | ۱۳۹۳/۰۳/۲۵
اتوبوس ایران خودرودیزل به بازار می آید
۱۴:۵۵ | ۱۳۹۳/۰۳/۲۵
اجاره خودرو

اتوبوس ایران خودرودیزل به بازار می آید

پرشین خودرو: اتوبوس شهری یاتانگ محصول جدید ایران خودرو دیزل در شیراز به حرکت در می آید.

به گزارش «پرشین خودرو»، حسین پارسی نژاد مدیرفروش ایران خودرودیزل با بیان این مطلب، گفت: بر اساس قرارداد بسته شده با شهرداری شیراز، 50 دستگاه اتوبوس یاتانگ برای خطوط درون شهری این شهر عرضه می شود.

وی افزود: ایران خودرو دیزل امکان تحویل یک جای این تعداد و تعداد بیشتر را دارد، اما به درخواست شهرداری شیراز این اتوبوس ها از دو هفته دیگر در سه مرحله تحویل داده می شود.

ایران خودرو دیزل ضمن نمایش محصولات خود در نمایشگاه خودرو شیراز، به فروش محصولات با شرایط تخفیف ویژه و سیستم لیزینگ اقدام کرد که با استقبال مشتریان به ویژه در مورد کامیون ها روبه رو شده است.

مدیر فروش ایران خودرو دیزل افزود: کامیونت جدید شش تن با نام L614 ، کامیون سهند با کاربری میکسر و کامیون آریا با کاربری اتاق چوبی برای اولین بار در نمایشگاه شیراز عرضه شده اند.

پارسی نژاد مینی بوس آریان را از دیگر محصولات جدید ایران خودرو عنوان کرد که برای نخستین بار در نمایشگاه شیراز عرضه شده و گفت: تا یک هفته دیگر شرایط فروش این محصول نیز اعلام خواهد شد.

وی فروش محصولات به صورت لیزینگ را از اقدامات این شرکت در نمایشگاه شیراز ذکر کرد و افزود: کامیون های 19 تن بیشتر مورد استقبال مشتریان شیرازی قرار گرفت.

مدیر فروش ایران خودرو دیزل اظهار کرد: خطوط تولید این شرکت توان تولید تیراژ بالا را دارد، اما تعداد تولید را سفارش مشتریان تعیین می کند.

وی از افتتاح خطوط تولید کشنده فوتون در نیمه اول سال جاری خبر داد و گفت: از بهمن ماه سال گذشته که تحویل وانت فوتون شروع شد، تا کنون بیش از سه هزار دستگاه فروخته شده که مشتریان از آن راضی هستند.

پارسی نژاد ایران خودرو دیزل را دارای بزرگ ترین شبکه خدمات پس از فروش خودروهای تجاری در کشور عنوان کرد و گفت: شرکت اپکو نیز شبکه تامین قطعات ایران خودرو دیزل را مدیریت می کند.

مدیر فروش ایران خودرو دیزل میزان ساخت داخل کامیونت و مینی بوس جدید این شرکت را بیش از 90 درصد ذکر کرد و گفت: موتور کامیونت ایدم و موتور مینی بوس کامنز و استاندارد آن یورو4 است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!