سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۳۲ | ۱۳۹۳/۰۳/۲۶
واکنش نعمت‌زاده به مصوبه شورای رقابت
۱۴:۳۲ | ۱۳۹۳/۰۳/۲۶
اجاره خودرو

واکنش نعمت‌زاده به مصوبه شورای رقابت

پرشین خودرو: وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه تصمیم شورای رقابت درباره فرمول جدید قیمت‌گذاری خودرو به وزارت صنعت ارتباطی ندارد، گفت: متولی عرضه سبد کالا وزارت کار است.

به گزارش «پرشین خودرو»، محمدرضا نعمت‌ زاده در حاشیه بیست و چهارمین همایش پولی و ارزی در جمع خبرنگاران گفت: براساس تصمیم دولت عرضه سبد کالا از این به بعد توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام خواهد شد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص فرمول جدید قیمت‌گذاری خودرو و قیمت‌‌های اعلام شده توسط شورای رقابت اظهارداشت: این موضوع به ما ارتباطی ندارد و شورای رقابت این مصوبه را داشته و صنایع هم باید طبق آن عمل کنند و مذاکره یا هماهنگی با ما در این زمینه انجام نشده است.

نعمت زاده با بیان اینکه خودروسازان آزاد هستند و می‌توانند اعتراض کنند، گفت: خودروسازان هم مانند بقیه واحدهای تولیدی حق اظهارنظر و یا اعتراض دارند.

نعمت‌زاده در این باره که وضعیت تولید در سایر بخش‌ها به غیر از خودروسازی بهبود داشته است؟ بیان داشت: در اغلب بخش‌های تولید میزان تولیدات افزایش یافته و باید تلاش کرد روند تسریع یابد و هدف ما کاهش رکود و ایجاد رونق اقتصادی است و در این زمینه سیستم بانکی باید به کمک بیاید.

به گزارش مهر، وی تصریح کرد: این مشکلات مربوط به سال های گذشته است که تا امروز ادامه پیدا کرده و باید با تلاش همه جانبه به رفع آن بکوشیم.

وزیر صنعت، معدن و تجارت در پاسخ به این سؤال که چه شواهدی برای کاهش رکود وجود دارد گفت: از ابتدای امسال در اغلب بخش‌ها افزایش تولید داریم و همین نشان می‌دهد میزان رکود کمتر شده است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!