یكشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۱:۵۵ | ۱۳۹۳/۰۴/۰۷
آماده‌باش پلیس برای آخرین روز کنکور
۱۱:۵۵ | ۱۳۹۳/۰۴/۰۷
اجاره خودرو

آماده‌باش پلیس برای آخرین روز کنکور

پرشین خودرو: معاون ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: بازگشت داوطلبان از ساعت 11 تا 12:15 از حوزه‌های امتحانی ترافیک را بسیار سنگین‌تر می‌کند چرا که در همان ساعت پیک ترافیک را داریم و البته با بسیج امکانات در صدد مدیریت حجم ترافیک هستیم.

به گزارش «پرشین خودرو»، سرهنگ پرویز حسینی معاون ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ با توجه به برگزاری آخرین مرحله آزمون کنکور سراسری و ترافیک پیش رو اظهار داشت: امروز گروه علوم انسانی کنکور سراسری دارد که نسبت به گروه تجربی متقاضی کمتری دارد اما چون در روز اول هفته هستیم تقارن کنکور سراسری با روز شنبه حجم ترافیک را افزایش داده است.

معاون ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: پلیس راهور ناجا در مناطقی که شعبات و مجتمع‌های دانشگاهی زیاد بوده و بالطبع آن متقاضی کنکور سراسری نیز زیاد است سعی کرده با بسیج امکانات بار سنگین ترافیک را مدیریت کند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: بیشترین مشکل ما تجمع خانواده‌ها تا اتمام زمان کنکور در اطراف حوزه‌های امتحانی است.

وی به فارس گفت: از ساعت 11 تا 12:15 ما خروج داوطلبان کنکور از حوزه‌ها را شاهدیم و باید بتوانیم بار ترافیک موجود را به خوبی مدیریت کنیم و آنگونه که امکانات را بسیح کر‌ده‌ایم احتمال می‌رود که مشکلی پیش نیاید.

معاون ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ تصریح کرد: مناطق 6 و 7 بیشترین بار ترافیکی را داشته و خواهند داشت چرا که در منطقه 6 کوی دانشگاه و تعدد دانشگاه‌ها و حوزه‌های امتحانی راداریم همچنین در منطقه 7 مجتمع بوعلی وجود دارد که بیشترین تعداد مراجعه‌کنندگان را به خود اختصاص داده‌اند.

سرهنگ حسینی خاطرنشان کرد: از ساعت 11 تا 12:15 به تناوب خروج داوطلبان را شاهدیم که بازگشت داوطلبان ترافیک را بسیار سنگین‌تر می‌کند چرا که در همان ساعت پیک ترافیک را داریم و البته با بسیج امکانات در صدد مدیریت حجم ترافیک هستیم.

نظر بینندگان
!
!
!