چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸
پرشین خودرو
اسقاط خودروهای بالای 35 سال
۱۵:۲۶ | ۱۳۹۳/۰۴/۰۸
اجاره خودرو

اسقاط خودروهای بالای 35 سال

پرشین خودرو: سرپرست معاونت نوسازی ناوگان ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت اعلام کرد: مالکان خودروهای فرسوده بالای 35 سال تا تاریخ 7 مهر ماه سال جاری مهلت دارند در طرح جدید اسقاط خودروهای فرسوده ثبت نام و خودروشان را از رده خارج کنند.

به گزارش «پرشین خودرو»، خودرو های مدل 1349 تا 1358 می توانند در طرح جدید اسقاط خودرو های فرسوده ثبت نام کرده و ضمن دریافت 25 میلیون ریال از محل صدور اولین مجوز شماره گذاری خودروهای وارداتی، 3 میلیون ریال نیز بابت ارزش لاشه دریافت کنند.

حیدری پاشاکی سرپرست معاونت نوسازی ناوگان ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت، اظهار داشت: متقاضیانی که در مدت تعیین شده در این طرح ثبت نام کنند جمعا از 28 میلیون ریال بهره مند خواهند شد.

به گزارش ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور، وی با اشاره به وجود حدود 70 هزار خودرو فرسوده مدل 1349 تا 1358 در کشور، گفت: ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت با هدف کاهش آلودگی هوا و استفاده از گواهی اسقاط این دسته از خودرو ها فقط برای اولین شماره گذاری خودرو های وارداتی این طرح را به مدت 3 ماه باز کرده تا متقاضیان بتوانند با مراجعه به مراکز اسقاط که مشخصات آنها در سامانه معاونت نوسازی (nosazinavgan .ir)قرار داده شده، نسبت به ثبت نام و اسقاط خودرو فرسوده خود اقدام کنند.

نظر بینندگان
مهدي
vote
۰
vote
۱۳۹۳/۰۴/۰۹
بابا اين سايت nosazinavgan.ir را به روز كنيد !!!! همه مطالبش قديمي است و آدم در سايت سردر گم ميشه
!
!
!