جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۵۴ | ۱۳۹۳/۰۴/۰۸
جدیدترین خودروهای کم‌مصرف در کانادا
۱۵:۵۴ | ۱۳۹۳/۰۴/۰۸
اجاره خودرو

جدیدترین خودروهای کم‌مصرف در کانادا

پرشین خودرو: در هر سال، دفتر بهره وری انرژی کانادا، یک جدول مقایسه ای منتشر می‌کند که در ان به مصرف سوخت خودروهای فروخته شده در این کشور اشاره شده است و از همین روی در این جا چند مدل پرفروش و محبوب نیز طبقه بندی شده اند که در نهایت می‌تواند خریداران را در خرید یک وسیله نقلیه مناسب با مصرف سوخت مناسب راهنمایی کند.

به گزارش «پرشین خودرو»، توجه داشته باشید که بسیاری از خودروهای بزرگ در این لیست دارای سیستم تمام محور و موتورهای قدرتمند هستند.

شاسی بلندهای جمع و جور و کامپکت
۲۰۱۴ Nissan Xterra

2014 Nissan Xterra

دارای مشخصاتی همچون ۶ سیلندر به همراه موتور ۴٫۰ لیتری اتوماتیک ۵ سرعته و سیستم تمام محور که دارای متوسط مصرف سوخت ۱۶٫۱ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر در شهر و ۱۱٫۹ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر در بزرگراه است.
این خودرو دارای برتریهای فوق العاده در جاده‌های ناهموار و شیب دار است ولی برای بدست آوردن این خودرو اقتصادی باید توانایی پرداخت برچسب قیمت ۳۳۶۴۸ دلاری آن را نیز داشته باشید.

سدان میان اندازه اسپرت
۲۰۱۴ Chevrolet Camaro ZL1

2014 Chevrolet Camaro ZL1

دارای مشخصاتی همچون موتور ۸ سیلندر به همراه موتور ۶٫۲ لیتری اتوماتیک ۶ سرعته که دارای متوسط مصرف سوخت ۱۹٫۷ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر در شهر و ۱۲٫۹ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر در بزرگراه است که با قدرت پیشرانه ۵۸۰ اسب بخاری فوق العاده به نظر می‌رسد.
اگر شما می‌خواهید این خودرو را خریداری کنید به طور یقین مورد علاقه افسران پلیس نخواهید بود ولی به طور یقین با برچسب قیمت ۵۴٫۷۷۵ دلاری نتیجه دلخواه خود را در عملکرد و سرعت بدست خواهید اورد.

ون
۲۰۱۴ Toyota Sienna

2014 Toyota Sienna

با مشخصاتی همچون موتور ۶ سیلندر با ظرفیت ۳٫۵ لیتر اتوماتیک ۶ سرعته تمام محور که دارای متوسط مصرف سوخت ۱۴٫۲ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر در شهر و ۱۰٫۳ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر در بزرگراه است.
یک خودرو قابل اطمینان و امن با ذخیره سازی مناسب سوخت که البته نام شهری در ایتالیا نیز است و از همین روی دارای کیفیت مناسبی نیز است و با سیستم تمام محور و موتور V6 قدرتمند دارای مصرف سوخت مناسبی است و شروع قیمت ان نیز از ۳۸٫۱۰۵ دلار است.

کامپکت
۲۰۱۴ Volkswagen CC Highline

2014 Volkswagen CC Highline

با مشخصاتی همچون موتور ۶ سیلندر با ظرفیت ۳٫۶ لیتر اتوماتیک ۶ سرعته که دارای متوسط مصرف سوخت ۱۴٫۳ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر در شهر و ۹٫۸ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر در بزرگراه است.
یک خودرو با اعتماد به نفس بالا و طراحی جالب و البته جمع و جور که البته بسیار جادار نیز است که دارای یک رزومه خوب و موتور V6 قدرتمند و البته گرسنه است که دارای شروع قیمت ۴۹٫۶۹۰ دلاری است.

تراک کمپکت
۲۰۱۴ Toyota Tacoma

2014 Toyota Tacoma

با مشخصاتی همچون موتور ۶ سیلندر با ظرفیت ۴٫۰ لیتر ۶ سرعته دستی ۴WD که دارای متوسط مصرف سوخت ۱۵٫۳ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر در شهر و ۱۲٫۳ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر در بزرگراه است.
این کامیون قدرتمند و همه کاره می‌تواند با موتور V6 خود به راحتی به حمل هرچیزی بپردازد تا از پتانسیل خود به صورت کامل بهره ببرد که دارای برچسب قیمت ۲۹٫۳۶۰ دلاری است.

سدان فول سایز
۲۰۱۴ Dodge Charger R/T

2014 Dodge Charger

با مشخصاتی همچون موتور ۸ سیلندر با ظرفیت ۵٫۷ لیتر اتوماتیک ۵ سرعته تمام محور دارای متوسط مصرف سوخت ۱۶٫۱در هر ۱۰۰ کیلومتر در شهر و ۱۰٫۰ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر در بزرگراه است.
با ظاهری بزرگ و تهاجمی‌دارای حداکثر قردت است که البته موتور ۳۷۰ اسب بخاری ان احتیاج به سوخت بیشتری دارد که البته چندان خوشایند خریداران نیست و دارای شروع قیمت ۳۹٫۱۹۵ دلاری است.

سدان میان اندازه
۲۰۱۴ Acura TL SH-AWD Tech

2014 Acura TL SH-AWD Tech

با موتور ۶ سیلندر با ظرفیت ۳٫۷ لیتر ۶ سرعته دستی تمام محور که دارای متوسط مصرف سوخت ۱۳٫۴ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر در شهر و ۹٫۵ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر در بزرگراه است .
این سدان لوکس دارای یک رانندگی اسپرت بوده وراحتی فوق العاده برای کاربر خود به ارمغان می‌اورد که البته با قدرت پیشرانه ۳۰۵ اسب بخاری و سیستم انتقال قدرت تمام محور شما را وادار می‌کند که به طور مداوم عقربه میزان مصرف سوخت خودرو را چک کنید که البته دارای شروع قیمت ۴۶۵۹۰ دلاری است.

شاسی بلند فول سایز
۲۰۱۴ Toyota Sequoia

2014 Toyota Sequoia

با مشخصاتی همچون موتور ۸ سیلندر با ظرفیت ۵٫۷ لیتر ۶ سرعته اتوماتیک ۴WD که دارای متوسط مصرف سوخت ۱۹٫۰ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر در شهر و ۱۳٫۹ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر در بزرگراه است.
یک شاسی بلند عمل گرا برای رفتن به یک ماجراجویی بزرگ با خانواده است که البته اندازه، وزن و موتور قدرتمند ان صاحبان پمپ بنزین‌ها را شاد می‌کند که البته دارای برچسب قیمت ۵۵۳۰۰ دلاری نیز است.

کوپه دو نفره
۲۰۱۴ Chevrolet Corvette Stingray

2014 Chevrolet Corvette Stingray

به گزارش خودروسازی، با مشخصاتی همچون موتور ۸ سیلندر با ظرفیت ۶٫۲ لیتر اتوماتیک ۶ سرعته با متوسط مصرف سوخت ۱۴٫۹ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر در شهر و ۸٫۵ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر در بزرگراه است.
با ظاهر تهاجمی‌و با فناوری بالا دارای قدرت پیشرانه ۴۵۵ اسب بخاری برای این خودرو اسپرت نماد امریکایی است که میلیون‌ها نفر طرفدار داد ولی شما به یک کیف پول ضخیم برای خرید آن با برچسب قیمت ۵۴۸۴۵ دلاری دارید.

خودرو خانواده
۲۰۱۴ Cadillac CTS Sport Wagon

2014 Cadillac CTS Sport Wagon

با مشخصاتی همچون موتور ۶ سیلندر ۳٫۶ لیتری ۶ سرعته اتوماتیک تمام محور که دارای متوسط مصرف سوخت ۱۳٫۳ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر در شهر و ۹٫۰ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر در بزرگراه است.
مانند یک خودرویی است که در مقابل فرش قرمزی در روبروی یک خانه منتظر اعضای خانواده است که دارای قدرت پیشرانه ۳۱۸ اسب بخاری ۳٫۶ لیتری V6 با سیستم تزریق مستقیم است که یک پمپ بنزین حرفه ای را با برچسب قیمت ۵۷۰۸۵ دلاری طلب می‌کند.

فول سایز اسپرت
۲۰۱۴ Dodge Challenger SRT

2014 Dodge Challenger SRT

با مشخصاتی همچون موتور ۸ سیلندر ۶٫۴ لیتری ۶ سرعته دستی دارای متوسط مصرف سوخت ۱۶٫۸ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر در شهر و ۱۰٫۴ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر در بزرگراه است.
چلنجر جدید به شما حس لذت بردن از فشار دادن به پدال گاز را تقدیم می‌کند که البته با مصرف سوخت مناسب با قیمت ۵۲۱۹۵ دلاری چندان گران قیمت نیست.

تراک فول سایز
۲۰۱۴ Ford F-150 XLT

2014 Ford F-150 XLT
با مشخصاتی همچون موتور ۸ سیلندر ۶٫۲ لیتری ۶ سرعته اتوماتیک ۴X4 که دارای متوسط مصرف سوخت ۲۰٫۱ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر در شهر و ۱۴٫۴ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر در بزرگراه است.
یکی از محبوب ترین کامیون‌های تراک فول سایز در کانادا که دارای گزینه‌های مختلفی برای خریداران است و شما می‌توانید نسخه بسیار قدرتمند V8 با ظرفیت ۶٫۲ لیتر را انتخاب کنید که احتیاج به عضویت در برنامه وفاداری به پمپ بنزین نزدیک خانه تان را نیز دارید که دارای برچسب قیمت ۳۸۶۴۹ دلاری نیز است.

اسپرت کامپکت
۲۰۱۴ Mitsubishi Lancer EVO MR

2014 Mitsubishi Lancer EVO MR

با مشخصاتی همچون موتور ۴ سیلندر ۲٫۰ لیتری اتوماتیک ۶ سرعته دارای متوسط مصرف سوخت ۱۴٫۲ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر در شهر و ۱۰٫۵ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر در بزرگراه است.
این خودرو به راحتی در ظرایط مختلف آب و هوایی کمک شما خواهد بود و با سیتم تمام محور قدرتمند جاده‌ها را در می‌نوردد ولی این خودرو بسیار تشنه است که دارای شروع قیمت ۵۱۹۹۸ دلاری نیز است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!