پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۳۰ | ۱۳۹۳/۰۴/۲۱
قیمت گذاری خودرو مجدد بررسی می شود
۱۶:۳۰ | ۱۳۹۳/۰۴/۲۱
اجاره خودرو
یک عضو ناظر شورای رقابت:

قیمت گذاری خودرو مجدد بررسی می شود

پرشین خودرو: عضو ناظر شورای رقابت گفت:با توجه به اعتراض مجلس، دولت و مردم، حتماً در جلسه بعدی شورای رقابت قیمت گذاری جدید خودروها مورد تجدید نظر قرار خواهد گرفت.

به گزارش «پرشین خودرو»، عیسی امامی در واکنش به اعلام قیمتهای جدید خودرو از سوی شورای رقابت و نارضایتی مردم، مجلس و دولت از این قیمت ها اظهار داشت: با توجه به اعتراض مجلس، دولت و مردم، حتماً در جلسه بعدی شورای رقابت موضوع قیمت گذاری جدید خودروها را مطرح خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه موضوع قیمت جدید خودروها در شورای رقابت پیگیری خواهد شد، افزود: در فرمول قیمت گذاری خودرو که توسط شورای رقابت تدوین شده، موضوع آپشن های خودرو نیز مطرح شده است، ولی باید دید آیا خودروهای تولیدی به استانداردهای لازم رسیده اند، یا خیر و علاوه بر این، ارائه خدمات پس از فروش این خودروها در چه سطحی قرار دارد.

عضو ناظر شورای رقابت با بیان اینکه خودروسازان به دنبال سندسازی و پنهانکاری هستند، گفت: در ارائه اطلاعات باید شفافیت وجود داشته باشد، تا به طور واقعی در مورد قیمتها تصمیم گیری شود.

در عین حال تاکید خودروسازان در آگهی فروش نقدی خودرو براین است که قروش های نقدی براساس قیمتهای اعلامی شورای رقابت اعمال خواهد شد. اما این تصمیم تنها از جانب عرضه خودرو در بازار است، در حالی که مشخص نیست طرف دیگر که تقاضای مردم است، باز هم استقبالی از خرید خودروها به صورت نقدی خواهد کرد یا دست نگه می دارد تا ببیند شورای رقابت به تکدرخاطر بودن رئیس جمهور از قیمتهای جدید خودرو، واکنشی نشان خواهد داد یا خیر؟

جالب تر اینکه شرکت سایپا نیز که در ماههای گذشته اقدامی برای فروش نقدی محصولاتش نکرده بود، حال تیبا و پراید خود را با قیمتهای افزایش یافته به صورت نقدی در معرض فروش قرار داده است.

به گزارش اکو نیوز، البته فروش های نقدی خودروسازان نیز به نظر می رسد با تردید مردم مواجه شود، چراکه در این فروشها ذکر شده که قیمت خودروها به نرخهای اعلامی از سوی شورای رقابت عرضه می شود و در حالی که ممکن است رئیس جمهور به شورای رقابت دستور دهد که در قیمت خودرو بازنگری کند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
صدای مردم
vote
۰
vote
۱۳۹۳/۰۴/۲۲
همون بهتر تعرفه رو پایین بیارن 100 تا 200 تومان قیمت میارن پایین هزار جا دیگه تلافی می کنند برای نمونه در فروش فوری ایران خودرو برای 206 v8 دومیلیون وصد هزار تومان برای سنسور دنده عقب اضافه می گیرند
!
!
!