جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۳۲ | ۱۳۹۳/۰۴/۲۲
بازبینی فرمول شورای رقابت بعید است
۱۶:۳۲ | ۱۳۹۳/۰۴/۲۲
اجاره خودرو
عضو هیات مدیره انجمن قطعه‌سازان:

بازبینی فرمول شورای رقابت بعید است

پرشین خودرو: عضو هیات مدیره انجمن قطعه‌سازان ایران با اعلام اینکه احتمال بازبینی فرمول قیمت گذاری شورای رقابت بعید است، گفت: اگر دولت خواستار کاهش قیمت خودرو است باید با ابزارهای خاص خود هزینه های سربار تولیدخودرو را کاهش دهد.

به گزارش «پرشین خودرو»، محمدرضا نجفی منش با اشاره به اینکه احتمال بازبینی فرمول قیمت گذاری خودرو توسط شورای رقابت بعید به نظر می‌رسد، اظهار داشت: واقعیت‌های این روزهای هزینه‌های تولید خودرو در کشور نشان از افزایش قیمت ها دارد. حال در این شرایط چرا مسئولین توقع دارند که قیمت خودرو کاهش پیدا کند.

وی با اشاره به اینکه در سال جاری هزینه های تولید از جمله دستمزد کارگران، حمل و نقل و سوخت رشد قابل توجهی داشته است، افزود: در این شرایط تولیدکنندگان باید بهره های 26 درصدی سیستم بانکی را هم پرداخت کنند که همین امر مشکلات متعددی را برای واحدهای تولیدی به وجود آورده است.

نجفی منش اضافه کرد: اگر دولت خواستار کاهش قیمت خودرو است باید با ابزارهای خاص خود هزینه های سربار تولید خودرو را کاهش دهد تا در راستای آن قیمت ها روند نزولی را طی کند اما در صورت عدم اتخاذ سیاست‌های حمایتی از تولیدکنندگان نباید توقع کاهش قیمت محصولات تمام شده را داشت.

به گزارش تسنیم، عضو هیات مدیره انجمن قطعه‌سازان ایران با بیان این که پیش از اعلام قیمت های جدید خودرو قیمت انواع قطعات در بازار با حداقل 10 درصد افزایش مواجه شده بود، گفت: این امر خود تأثیراتی را بر قیمت تمام شده خودرو گذاشته است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!