دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۴۱ | ۱۳۹۳/۰۴/۳۰
نگاه ویژه به اقلیت ها استراتژی دیرینه تویوتا
۱۰:۴۱ | ۱۳۹۳/۰۴/۳۰
اجاره خودرو

نگاه ویژه به اقلیت ها استراتژی دیرینه تویوتا

پرشین خودرو: آمریکایی های اسپانیایی زبان خودروهای تویوتا را ترجیح می دهند و تویوتا هم می خواهد همین طور باقی بماند.

به گزارش «پرشین خودرو»، تویوتا برنامه ریزی کرده است تا پرفروش ترین برند در بین اسپانیایی زبان های آمریکا باقی بماند. اسپانیایی زبان ها در آمریکا بزرگترین اقلیت در این کشور به حساب می آیند.

در 10 سال گذشته به طور متوالی تویوتا پرطرفدار ترین برند در بین این اقلیت بوده است. بزرگترین رقبای این سهم از بازار هم نیسان ژاپن و فورد آمریکا هستند. تویوتا برای حفظ سهم خود از این بازار از اقدام های بازاریابی خاص استفاده می کند. در این مورد خاص هم تویوتا به خوبی مطالعه کرده و می داند که کمک به جوامع کوچک اسپانیایی زبان و حل مشکلات آنها در کشوری به پهناوری آمریکا به خوشنامی این برند کمک می کند.

بر اساس آمار سال 2011 در ایالات متحده 52 میلیون اسپانیایی زبان زندگی می کنند که 17 درصد کل جمعیت این کشور را تشکیل می دهد. برآوردهای نشان می دهد که تا سال 2025 جمعیت این اقلیت به 30 درصد کل می رسد.

14 درصد از فروش کل تویوتا را اسپانیایی زبان ها خریده اند. در بازار آمریکا با فروش بیش از 16 میلیون دستگاه در سال افزایش حتی 1 درصد از سهم بازار هم رقم قابل توجهی است.

در 5 ماهه اول سال 2014 میلادی سه برند تویوتا، لکسوس و سایون با 5.1 درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال گذشته به 1.2 میلیون دستگاه رسید. تویوتا انتظار دارد تا پایان امسال حداقل 2.3 میلیون دستگاه فقط در بازار آمریکا به فروش برساند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
استراتژیتویوتا
نظر بینندگان
!
!
!