پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۲۳ | ۱۳۹۳/۰۵/۱۱
هدف بازنگری قیمت خودروها است نه فرمول قیمت گذاری
۱۵:۲۳ | ۱۳۹۳/۰۵/۱۱
اجاره خودرو
اعلام نتایج بازنگری قیمت خودرو تا ۲۲ مرداد؛

هدف بازنگری قیمت خودروها است نه فرمول قیمت گذاری

پرشین خودرو: رئیس هیأت تحقیق و تفحص از خودروسازان از اعلام نتایج بازنگری قیمت خودرو در ۲۲ مرداد ماه خبر داد.

به گزارش «پرشین خودرو»، علی علیلو با اشاره به اینکه در حال حاضر با وجود تعطیلات تابستانی مجلس جلسات بازنگری قیمت خودرو با اعضای شورای رقابت برگزار می شود، اظهار داشت: کارگروه ویژه قیمت خودرو متشکل از سه نماینده از کمیسیون صنایع مجلس و کارشناسان شورای رقابت تصمیمی بر بازنگری فرمول قیمت گذاری خودرو ندارد بلکه هدف بازنگری قیمت های خودرو است.

رئیس هیأت تحقیق و تفحص از خودروسازان افزود:با همکاری بخش های مربوطه نتایج بازنگری قیمت خودرو را تا 22 مرداد ماه اعلام خواهیم کرد.

به گزارش تسنیم، اعلام نارضایتی نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مردم در غیرمنطقی بودن قیمت‌های جدید اعلامی خودرو از سوی شورای رقابت در نهایت موجب شد موضوع بازنگری قیمت‌های خودرو در جلسه (30 تیرماه ) شورای رقابت به تصویب اعضا برسد و قرار شد یک کارگروه متشکل از سه نماینده از کمیسیون صنایع مجلس و کارشناسان شورای رقابت ظرف 15 روز بازنگری فرمول قیمت گذاری خودرو را انجام دهند و نتایج بررسی خود را در صحن علنی مجلس اعلام کنند.

امروز با گذشت 12 روز از آغاز بازنگری قیمت خودرو هنوز این کارگروه مشترک به نتیجه‌ای نرسیده و همچنان اعضا از بررسی قیمت‌ها و فرمول طی روزهای آینده سخن می‌گویند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
من
vote
۰
vote
۱۳۹۳/۰۵/۱۴
ایشون اگر در کارشون صادق هستند قدرت خرید مردم رو ببرند بالا کارمندی که زمان دلار 900 تومنی 1 میلیون حقوق میگرفت الان با دلار 3000 تومنی هم همون 1 میلیون رو میگیره و قدرت خریدش یک سوم شده! حالا شما پارس 32 میلیونی رو بکن 20 میلیون!!
پیمان
vote
۱
vote
۱۳۹۳/۰۵/۱۱
خوشتیپ با این کاری که کردی رآی برای دوره بعدی مجلس جمع کردی در حد لالیگا . دمت گرم حالا حداقل یک 10 هزار تومنی بگو کم کنن ضرر خودرو سازها را هم خودت بده باز هم نفع کردی .
!
!
!