یكشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۳۴ | ۱۳۹۳/۰۵/۱۶
محدودیت های ترافیکی پایان هفته
۱۰:۳۴ | ۱۳۹۳/۰۵/۱۶
اجاره خودرو

محدودیت های ترافیکی پایان هفته

پرشین خودرو: راهور ناجا به منظور افزایش ایمنی و تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه در روزهای پایان هفته، محدودیت و ممنوعیت‌های عبور و مرور را اعلام کرد.

به گزارش «پرشین خودرو»، سرهنگ محمدحسین حمیدی، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا محدودیت و ممنوعیت‌های ترافیکی ایام آخر هفته را به شرح ذیل اعلام کرد و گفت: تردد موتور سیکلت از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه مورخ 15 مرداد تا ساعت 24 روز جمعه 17 مرداد از جاده های هراز،فیروزکوه، کرج- چالوس، تهران- سمنان- مشهد و بالعکس ممنوع است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: تردد انواع تریلر و کامیونها از جاده کرج - چالوس کماکان ممنوع است.

وی تصریح کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 روز جمعه 17 مرداد الی 2 بامداد روز شنبه 18 مرداد از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و از ساعت 17:30 روز جمعه 17 مرداد الی 2 بامداد روز شنبه 18 مرداد با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.

سرهنگ حمیدی به محور هراز اشاره داشت و گفت: تردد همه تریلرها از این جاده کماکان ممنوع است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا ادامه داد: تردد کامیونها و کامیونت ها به جز حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 تا 24 روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه مورخ 16،15 و 17مرداد از جاده هراز ممنوع است.

به گزارش فارس، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: تردد تریلرها به جز حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 تا 24 روز چهارشنبه مورخ 17 مرداد از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

لازم به ذکر است مرکز اطلاعات وکنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با شماره تلفن 120 و 88255555 (ده خط) به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راههای کشور و امداد رسانی احتمالی به هموطنان است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!