سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۱:۳۰ | ۱۳۹۳/۰۵/۱۸
پیشنهاد فرماندار تهران به شهردار
۱۱:۳۰ | ۱۳۹۳/۰۵/۱۸
اجاره خودرو

پیشنهاد فرماندار تهران به شهردار

پرشین خودرو: فرماندار تهران گفت: شهرداری تهران اصلاح سیستم حمل و نقل 10 هزار موتورسیکلت‌ که حمل بار انجام می‌دهند را باید در دستور کار قرار دهد.

به گزارش «پرشین خودرو»، عیسی فرهادی درباره اصلاح مدیریت شهر اظهار داشت: 83 هزار تاکسی در تهران در حال تردد است که در روز حدود 100 کیلومتر تردد دارد که اگر تعداد تاکسی‌ها در میزان مسافت طی شده ضرب شود عدد بالایی به دست می‌آید که قطعا این عدد در آلودگی هوا تأثیر گذار است، بنابراین ناوگان حمل و نقل عمومی باید نوسازی و به سمت خودروهای برقی حرکت کند.

وی ادامه داد: شهرداری تهران اصلاح سیستم حمل و نقل 10 هزارموتورسیکلت‌ که حمل بار می‌کنند را نیز باید در دستور کار قرار دهد در مورد این سیستم هم مثل تاکسی درصدد هستیم که ساماندهی انجام بگیرد، سرشماری و سپس کارت‌هایی صادر شود و اگر امکانش باشد این سیستم هم سیستم موتوری برقی شود.

فرهادی یادآور شد: معاونت حمل و نقل شهرداری به دنبال این است، ماشین‌هایی که یک و نیم لیتر تا چهار لیتر بنزین مصرف می‌کنند در 100 کیلومتر را وارد سیستم تاکسیرانی شهر کنند که خود می‌تواند در کاهش آلودگی هوا تاثیر داشته باشد.

فرماندار تهران افزود: یکی از بحث‌های بسیار مهم مورد توجه اصلاح سیستم مدیریتی شهر تهران است ما معتقدیم که سیستم مدیریتی موجود شهر تهران به هیچ وجه پاسخگوی ده میلیون نفر جمعیت نیست یعنی اینکه بعضی از ادارات با محدودیت پرسنلی در شهر تهران مواجه هستند.

به گزارش فارس، فرهادی خاطرنشان کرد: پیشنهاد ما اینکه سیستم دستگاه‌های اجرایی شهر تهران شبیه آموزش و پرورش شود یعنی هر منطقه یک اداره و بعد مجموع 22 منطقه یک اداره کل خواست تهران داشته باشد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!