پنجشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۳۲ | ۱۳۹۳/۰۵/۱۹
انحراف مرگبار تاکسی به پیاده رو
۱۱:۳۲ | ۱۳۹۳/۰۵/۱۹
اجاره خودرو

انحراف مرگبار تاکسی به پیاده رو

پرشین خودرو: مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور از فوت دو دست فروش زن به دلیل انحراف خودرو پژو تاکسی که در مسیر جنوب به شمال خیابان 17 شهریور در حال حرکت بوده به سمت پیاده رو خبر داد.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از مهر، علت تصادف در حال بررسی است و نظر قطعی به اعلام نظر نهایی کارشناسان تصادفات پلیس راهور تهران موکول شده است.

در این حادثه که بیشتر به رانندگی با چشمان بسته و یا خیلی خوشبینانه تر رانندگی در نهایت خستگی و عدم تمرکز شبیه است راننده یک وسیله نقلیه عمومی که پیوسته در گردونه ترافیک آگاه به قوانین و زوایای ظریف رانندگی است متاسفانه جان دو نفر شهروند بی گناه را در معبری که متعلق به خودشان بودند در آماج تصادف قرار می دهد. با این حال ممکن است راننده تاکسی برای توجیه این خطای غیر قابل گذشت به موضوعاتی همچون فرار از یک تصادف و غیره متوسل شود که هیچ یک قابل توجیه نیست.

این هشداری است برای همه رانندگان خودرو و موتورسیکلت که پیوسته در معابر با نهایت آرامش و دقت رانندگی کنند تا شاهد این گونه حوادث ناگوار نباشیم چراکه در غیر این صورت پیاده رو ها هم مأمنی برای عابرین پیاده نخواهد بود.

براساس این گزارش هرچند این گونه رانندگان نادر هستند اما راننده تاکسی مذکور در حال گذراندن تست سلامت است تا گزارش کارشناسان پلیس به درستی در اختیار رسانه ها قرار گیرد.

نظر بینندگان
!
!
!