جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۵۷ | ۱۳۹۳/۰۵/۲۰
امداد خودرو ایران رکورد زد
۱۵:۵۷ | ۱۳۹۳/۰۵/۲۰
اجاره خودرو

امداد خودرو ایران رکورد زد

پرشین خودرو: با وجود حجم بالای تردد جاده ای در روزهای تعطیل عید سعید فطر، شركت امداد خودرو ایران موفق به پاسخگویی و امدادرسانی به 94.3 درصد از تماس‏ شهروندان در سطح كشور شد.

به گزارش «پرشین خودرو»، این شركت در طرح وی‍ژه امداد عید سعید فطر كه از روز دوشنبه ششم مردادماه آغاز و تا ساعات پایانی روز 17 مردادماه ‌ادامه یافت، با تعیین و استقرار نیروهای امداد به صورت شبانه روزی در مراكز تماس و جاده های كشور به ركورد كم نظیری در حوزه امداد رسانی دست یافت.

برمبنای این گزارش، شركت امدادخودرو ایران با دارا بودن بیش از هزار و 300 ناوگان امدادی در جاده های كشور و استقرار بیش از 214 نیرو در مركز تماس مشتریان، پاسخگوی بیش از 94 درصد از تماس امدادخواهان در روزهای تعطیل عید فطر بوده است.

این گزارش می افزاید، با وجود ترافیك سنگین ناشی از مسافرت زمینی شهروندان، میانگین زمان انتظار مشتریان برای دریافت امداد جاده ای 32.7 دقیقه بوده است. در برخی موارد به علت حجم بالای ترافیك، امدادگران با موتوسیكلت خود را به محل امداد رسانده اند. گزارش های بازرسی، نظرسنجی های صورت گرفته و تماس مشتریان بر این امر صحه گذاری كرده است.

گفتنی است، امدادخودرو ایران به عنوان گسترده‏ترین ناوگان امدادخودرویی، بزرگ‌ترین مركز تماس كشور را با نیروهایی متخصص و متعهد در اختیار دارد. این شركت با دارا بودن سیستم‏های هوشمند مخابراتی و مركز تماس مجهز در تهران و 9 دفتر منطقه‏ای با شماره تماس سراسری 096440 در تمامی روزهای هفته، بدون تعطیلی در خدمت‏رسانی به دارندگان محصولات گروه ایران‏خودرو به صورت خاص و سایر خودروها در حد توان و تجهیزات آماده پاسخگویی به شهروندان است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!