چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۳۲ | ۱۳۹۳/۰۶/۰۸
جزئیات جدی از سهمیه سوخت جانبازان
۱۴:۳۲ | ۱۳۹۳/۰۶/۰۸
اجاره خودرو

جزئیات جدی از سهمیه سوخت جانبازان

پرشین خودرو: مدیر سامانه هوشمند سوخت شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: سهمیه سوخت جانبازان و معلولان ممکن است به صورت یارانه نقدی واریز می شود.

به گزارش «پرشین خودرو»، محسن روحانی در خصوص اختصاص سهمیه سوخت برای جانبازان و معلولان، اظهار داشت: جانبازان و معلولان تا پیش از اجرای طرح فاز اول هدفمندی یارانه ها سهمیه سوخت دریافت می کردند که از سال 1389 واریز سهمیه آنها متوقف شده است.

مدیر سامانه هوشمند سوخت شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: جانبازان درخواست دارند که با توجه به ناتوانی آنها در استفاده از حمل و نقل عمومی، سهمیه سوخت برای آنها در نظر گرفته شود.

روحانی اضافه کرد: پس از برگزاری جلسات متعدد و بررسی طرح های مختلف تصمیم گرفته شد که معادل سهمیه سوخت آنها، یارانه نقدی به حساب آنها واریز شود.

در سال های گذشته دو شیوه برای اختصاص سهمیه سوخت جانبازان و معلولان مطرح شده بود که بر اساس طرح اول قرار بود یارانه نقدی در کیف پول الکترونیکی کارت های سوخت شارژ شود.

به گزارش ایرنا، طبق پیشنهاد دوم، به جای شارژ مبلغ در کیف پول کارت سوخت، مبلغی به عنوان یارانه نقدی برای آنها در نظر گرفته می شود که در نهایت پیشنهاد دوم به تصویب رسیده است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!