چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۴۳ | ۱۳۹۳/۰۶/۰۸
برترین خودروهای امنیتی جهان+تصاویر
۱۵:۴۳ | ۱۳۹۳/۰۶/۰۸
اجاره خودرو

برترین خودروهای امنیتی جهان+تصاویر

پرشین خودرو: خودروهای امنیتی در حال تبدیل شدن به یک کلاس مستقل خودروسازی در جهان هستند که ما بیشتر این خودروها را با مرسدس بنز و بی.ام.دبلیو به خاطر می آوریم گخ به تازکی آئودی و سایر خودروسازان نیز این رقابت را دیدنی کرده‌اند که این رقابت تنگاتنگ بیشتر برای دولت مردان خوب خواهد بود تا بیشتر از بیش از حفظ جان خود مطئن شوند.

به گزارش «پرشین خودرو»، با هم نگاهی به برترین و پرفروش ترین خودروهای امنیتی در جهان می‌کنیم. البته دراین لیست هیچ گونه رده بندی نیز در نظر گرفته نشده است.

Armoured Rolls-Royce Phantom

زره پوش Rolls-Royce Phantom
تقریبا مانند یک مدل فانتوم استاندارد به نظر می‌رسد ولی این وسیله نقلیه با کامپوزیست‌های الیاف با فناوری بالا و فولاد بسیار مقاوم برای حفاظت آبدیده شده است در حالی که یک ورق شیشه ای ضخیم به خوبی از سرنشینان حفاظت می‌کند.


BMW 7 Series High Security
BMW 7 Series High Security
بنا شده بر اساس سری ۷ فعلی با فاصله طولانی تر بین دومحور که توسط یک فولاد بسیار مقاوم درب، سقف، ستون آبدیده شده است که با یک ورقه پلی کربنات از درهم شکستن ذرات شیشه ای نیز جلوگیری می‌کند.


Bentley Mulliner
Bentley Mulliner
بنا شده بر اساس پلتفرم Arnage، این وسیله به عنوان یک بروز رسانی بزرگ از نسخه استاندارد رگولار بنتلی عرضه شده است که دارای گزینه‌های مختلف امنیتی است که بستگی به درجه حفظ جان شما دارد که برخی از این گزینه‌ها عبارتند از یک سیستم اکسیژن اضطراری به همراه درب‌های ضد انفجار که لولای درب به شما اجازه می‌دهد در هنگام انفجار به صورت بسیار سریع به بیرون روید و حتی برای راندن این وسیله نقلیه یک دوره مخصوص آموزش رانندگی نیز تدارک دیده شده است.


BMW X5 Security
BMW X5 Security
بنا شده بر اساس پلتفرم brethren سری ۵ ولی بزرگتر برای حمل بار بیشتر که در این نسخه شاسی بلند یک شیشه ۲۲ میلی برای مقاومت در برابر گلوله تدارک دیده شده است که البته در قسمت عقب دارای یک سیستم امنیتی بسیار کامل است و درب‌ها نیز به طور کامل فولاد اندود شده تا هیچ منفذی برای ورود به داخل خودرو وجود نداشته باشد.


'Flamethrower' car
خودرو آتش افشان
این یک داستان واقعی است که برای یک وسیله نقلیه در آفریقای جنوبی یک شعله افکن را اختراع کرده بود که اگر کسی به خودرو برای آسیب نزدیک شود و بخواهد به آن حمله کند که با فشار یک دکمه با شعله‌های آتش از جلو و عقب و طرفین پرتاب می‌شود که می‌تواند هر گونه حمله ای را کور کند که اما این قابلیت در آفریقای جنوبی به رسمیت شناخته شد که البته بیشتر به یک شوخی نزدیک است.


Audi A8 L Security
Audi A8 L Security
این یک خودرو با ویژگی‌های کاملا عالی است که درب‌های آن به طور کامل قابلیت جدا شدن داردند و یک سیستم هوای پیشرفته که اکسیژن تازه را به داخل خودرو پمپاژ می‌کند تا بدین ترتیب از مناطق پرخطر عبور کند و یک سیستم آتش نشانی منحصر به فرد که در مواقع آتش سوزی مایع خاموش کننده را بر روی چرخ‌ها و مخزن بنزین و محفظه موتور اسپری می‌کند.


Mercedes-Benz S600 Pullman Guard
Mercedes-Benz S600 Pullman Guard
هنگامی‌که در داخل این خودرو، سیستم ماساژ در حال درکردن خستگی شما است، از شما به وسیله یک زره که در برابر پرتاب‌های جنگی کوچک نظامی‌استاندارد و در برابر نارنجک مقاوم محافظت می‌شود و در ضمن شما به همراه این خودرو زره پوش سایر ویژگی‌های ایمنی همچون لاستیک‌های مسطح بسیار مقاوم و یک مخزن سوخت ایمن و سیستم خاموش کننده اتوماتیک دریافت خواهید کرد.


Lincoln Town Car BPS
Lincoln Town Car BPS
این خودرو با صفحات بسیار سبک وزن و مقاوم در برابر گلوله از فولاد بالستیک که با فناوری منحصر به فرد با یک تایر سالم می‌تواند به حرکت خود ادامه دهد که بدین ترتیب مسافت با حداکثر سرعت ۳۰ مایل مسافتی در حدود ۳۰ مایل را طی می‌کند که یک مخزن سوخت اضافی نیز دارد که می‌توان در اثر انفجار‌های شدید و نشت بنزین، از مخزن سوخت اضطراری بهره برد.


Jaguar XJ Sentinel
Jaguar XJ Sentinel
یکی از شیک ترین وسیله‌های نقلیه شیک در دسترس لیست ما که بسیار شبیه به مدل‌های استاندارد این شرکت بوده که این خودرو تا ۱۵ کیلوگرم در برابر TNT مقاوم است و در ضمن کابین نیز توسط یک زره پوش کامل احاطه شده است.


Cadillac Presidential Limousine
Cadillac Presidential Limousine
خودرو شخصی رئیس جمهور آمریکا که محصول جنرال موتورز بوده و ویژگی‌های ایمنی آن به دلیل مسائل امنیتی افشاء نشده است که البته به نظر کامل ترین و پیشرفته ترین خودرو لیست ما است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!