یكشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۱۴ | ۱۳۹۰/۰۳/۰۹
سرنشینان پژو در آتش سوختند+تصویر
۰۹:۱۴ | ۱۳۹۰/۰۳/۰۹
اجاره خودرو

سرنشینان پژو در آتش سوختند+تصویر

پرشین خودرو: سرعت غیر مجاز كامیون در بلوار باهنر شهر جدید پرند به یك خودرو پژو آردی برخورد كرد كه در این حادثه دو سرنشین پژو در آتش سوختند.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از فارس، ظهر دیروز و بر اثر برخورد كامیونی با خودرو پژو آردی در بلوار شهید باهنر شهر جدید پرند كه منجر به آتش‌سوزی شد، دو سرنشین خودرو پژو كشته شدند.

اسماعیل صدرزاده، رئیس روابط عمومی عمران شهر جدید پرند به خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» گفت: این حادثه در بلوار شهید باهنر اتفاق افتاد و دلیل اصلی آن بی‌دقتی و سرعت غیر مجاز راننده كامیون بود كه در هنگام خروج خودرو پژو آردی از پشت به آن برخورد كرد و موجب آتش‌سوزی شد؛ در این حادثه دو سرنشین خودرو پژو جان باختند و راننده كامیون نیز جراحتی جزئی برداشت و هم‌اكنون در كلانتری شهر جدید پرند بازداشت است.

رئیس روابط عمومی عمران شهر جدید پرند بیان داشت: به گفته مأموران آتش‌نشانی اگر ماشین‌های اطراف صحنه تصادف با یك كپسول آتش‌نشانی، خودروی گرفتار در حریق را خاموش می‌كردند دو سرنشین زنده می‌ماندند و این در حالی است كه كسی به آتش‌نشانی اطلاع نداده بود و آنها از دود برخواسته از حادثه متوجه حریق شده بودند.

وی ادامه داد: البته در مكانی كه تصادف رخ داده است ایراد هندسی بلوار اصلی شهر (شهید باهنر) نیز وجود دارد چرا كه در ابتدای طرح شهر جدید پرند پیش‌بینی جمعیت برای این شهر حدود 80 هزار نفر بوده است در حالیكه در طرح جامع پرند پیش‌بینی جمعینی بالغ بر 700 هزار نفر است.

صدرزاده خاطر نشان كرد: كمربندی‌های شمالی و جنوبی شهر جدید پرند به صورت كامل فعال نشده است و اگر رمپ‌های خروجی كامل شود نیازی به این نیست كه كامیون‌ها وارد بلوار شهید باهنر شوند و از همان‌ مكان وارد رمپ‌های خروجی شهر می‌شوند؛ در حقیقت می‌توانند وارد اتوبان تهران ـ ساوه، شهر صنعتی یا جاده ساوه شوند.

وی افزود: اگر خروجی‌های چهارگانه وجود داشته باشد، وسایل نقلیه به راحتی از آنها تردد خواهند كرد و كمتر شاهد چنین حوادث دلخراشی خواهیم بود ولی متأسفانه هم‌اكنون این خروجی‌ها بهره‌ورداری نشده است و به همین وضع مانده و اكثراً از بلوار اصلی شهید باهنر تردد انجام می‌شود البته كامیون‌هایی هم كه در حال حاضر با توجه به ساخت و ساز در شهر جدید پرند مجبور به تردد هستند علی‌رغم تذكرات بسیار و نظارت راهنمایی و رانندگی در سطح شهر سرعت غیر مجاز دارند و كمتر به قوانین راهنمایی و رانندگی احترام می‌گذارند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!