پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۲۸ | ۱۳۹۳/۰۶/۱۱
ممنوعیت تردد در محورهای مواصلاتی
۱۴:۲۸ | ۱۳۹۳/۰۶/۱۱
اجاره خودرو

ممنوعیت تردد در محورهای مواصلاتی

پرشین خودرو: مدیر مرکز مدیریت راه های کشور از ممنوعیت و محدودیت تردد در برخی از راه های مواصلاتی کشور خبر داد و گفت: در 24 ساعت گذشته در مقایسه با روز قبل از آن، میزان تردد خودرو در برخی از محورهای مواصلاتی کشور 15.5 درصد افزایش یافته است.

به گزارش «پرشین خودرو»، علی اکبر آشوری افزود: در محور کرمان ـ راین ـ حسین آباد ـ جیرفت (ساردوئیه ـ جیرفت)، واقع در استان کرمان به دلیل مداخله با ترافیک شهری‏ و تردد در جاذبه های گردشگری و عبور 23 کیلومتری از مسیر فرعی، تردد خودروهای سنگین و حاملین فرآورده های نفتی ممنوع و محور ترانزیت کرمان ـ دهبکری ـ جیرفت، محور جایگزین آن اعلام شده و تردد وسایل نقلیه سواری در محور یاد شده بلامانع است.

وی اظهار داشت: محور ایلام - صالح آباد واقع در استان ایلام در روزهای چهارشنبه، یکشنبه و چهارشنبه به ترتیب 12، 16 و 19 شهریورماه از ساعت 12 تا 15 به دلیل اجرای عملیات انفجار و تخلیه مصالح حاصل از انفجار در حدفاصل کیلومتر یک و دو مسدود و جاده قدیم ایلام - صالح آباد به عنوان مسیر جایگزین معرفی می شود.

به گفته وی، محور قم - گرمسار و بالعکس در استانهای تهران، سمنان و قم به دلیل انجام عملیات راهسازی مسدود است و مسیر جایگزین برای تردد خودروهای سواری آزادراه قم - تهران و برای وسایل نقلیه سنگین محور قدیم قم - تهران و برای تمام خودروها جاده امام رضا(ع) به سمت پاکدشت و گرمسار تعیین شده است.

به گفته آشوری، آزادراه کرج ـ تهران تا 20 شهریورماه جاری روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته از ساعت 9 تا 16، بدلیل انجام عملیات لکه گیری هندسی در حدفاصل کیلومتر شش از ایران خودرو، عبور یک در میان (شطرنجی) در باند کندرو، اعمال و در نتیجه تردد در این محور همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت تمام جوانب احتیاط انجام می شود.

وی افزود: تردد در محور اردبیل به سرچم در استان اردبیل تا 23 شهریور ماه جاری به دلیل اجرای عملیات احداث زیرگذر در محدوده کیلومتر هفت این محور، باندهای موجود مسدود و رفت و آمد وسایل نقلیه همزمان اجرای عملیات با محدودیت و رعایت تمام جوانب امر انجام می شود.

مدیر مرکز مدیریت راه های کشور اظهار داشت: تردد در آزادراه قم - تهران و بالعکس در استان قم تا 31 شهریور ماه سال جاری شنبه تا چهارشنبه هرهفته به جز ایام تعطیلات رسمی از ساعت 7 تا 19 به دلیل انجام عملیات اسفالت تراشی و روکش اسفالت حد فاصل یک تا 68 این محور و 68 تا 135 آن با محدودیت انجام می شود.

همچنین آزادراه تهران – قم (باند شرقی) واقع در استان تهران تا 13 دی ماه سال جاری به جز بعد از ظهر سه شنبه، پنجشنبه و جمعه هر هفته از ساعت 7 تا 17، بدلیل اجرای عملیات آسفالت تراشی و روکش آسفالت، حدفاصل محدوده عوارضی تا انتهای حوزه استحفاظی اداره کل راه و ترابری استان تهران، تردد همزمان با اجرای عملیات با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می شود.

آزادراه کرج ـ تهران در استان تهران، تا اطلاع بعدی شنبه تا چهارشنبه هر هفته، از ساعت 9 تا 16، بدلیل اجرای عملیات لکه گیری هندسی حدفاصل کیلومتر شش از ایران خودرو، عبور یک در میان (شطرنجی)در باند کندرو اعمال و تردد همزمان با اجرای عملیات، با رعایت تمام جوانب احتیاط انجام می شود.

در محور گرمسار ـ سمنان و بالعکس، واقع در استان سمنان تا 15 شهریورماه، به طور 24 ساعته، بدلیل تکمیل تقاطع غیرهمسطح سرخه در 22 کیلومتری ما قبل سمنان، تردد با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط از کنارگذر احداثی انجام می شود.

تردد در آزادراه زنجان - قزوین تا 22 شهریور ماه از ساعت 7 تا 20 به دلیل اجرای عملیات تراش و روکش اسفالت در حد فاصل کیلومتر 90 تا 96 باند شمالی و جنوبی تردد همزمان با اجرای عملیات با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می شود.

تردد در محور نیشابور ـ مشهد و بالعکس (باند جنوبی) واقع در استان خراسان رضوی، تا 30 آبان ماه سال جاری از ساعت هفت تا 17، بدلیل انجام عملیات روکش اسفالت و لکه گیری و درزگیری در حدفاصل کیلومتر یک تا 76، تردد همزمان وسایل نقلیه با انجام این عملیات و با رعایت تمام جوانب احتیاط انجام می شود.

به گزارش ایرنا، مدیر مرکز مدیریت راههای کشور در پایان از برگزاری همایش سیستم های حمل ونقل هوشمند جاده ای در دی ماه سال جاری خبرداد و گفت: هموطنان برای آگاهی از آخرین وضعیت راههای کشور نیز می توانند با شماره تلفن گویای 88925252و 141 تماس بگیرند و یا اینکه به وب سایت iran141.ir مراجعه و یا به شماره 1000141 پیامک کنند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
ممنوعیت تردد
نظر بینندگان
!
!
!