پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۵۳ | ۱۳۹۳/۰۶/۱۲
رونمایی از چهار خودرو در نمایشگاه مشهد
۰۹:۵۳ | ۱۳۹۳/۰۶/۱۲
اجاره خودرو

رونمایی از چهار خودرو در نمایشگاه مشهد

پرشین خودرو: چهار محصول خودرو در نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد رونمایی شد.

به گزارش «پرشین خودرو»، مسوول امور نمایشگاههای شرکت خودروسازی سایپا دیشب در حاشیه مراسم رونمایی از این خودروها گفت: این خودرو ها شامل سواری ساینا است که از طراحی تا تولید و قطعات مربوطه به طور کامل ایرانی و توسط این گروه خودرو سازی تولید شده است و در آینده نزدیک با قیمت حدود 300میلیون ریال به بازار عرضه می شود.

محمد جمیل صفری افزود: خودروی چان گان سی اس 35 دیگر خودرو رونمایی شده در این نمایشگاه است که با مشارکت گروه خودروسازی سایپا و شرکت چان گان شرکت خودرو ساز چین همکار تجاری شرکت های مزدا و میتسوبیشی ژاپن و فورد آمریکا تولید شده این خودرو با قیمت 760میلیون ریال در بازار مصرف عرضه می شود.

او گفت: خودرو آریو دیگر خودرو رونمایی شده شرکت سایپا است که با مشارکت این شرکت و شرکت زوته چین در ایران با همه قابلیت های روز دنیا تولید شده و قیمت فروش آن 790 میلیون ریال است.

مسوول امور نمایشگاههای شرکت خودروسازی سایپا گفت: ماکت خودرو مفهومی هیرکانی که نسل آینده خودور تیبا است، هم در این نمایشگاه رونمایی شد که مراحل نهایی تولید آن در آینده نزدیک انجام و روانه بازار مصرف می شود.

صفری افزود: این خودروها از همه استانداردهای ایمنی و یورو چهار برخوردار است.

شرکت خودروسازی سایپا با 43 محصول سواری و تجاری در نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد حضور یافته است.

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات و صنایع وابسته با حضور 225شرکت داخلی و نمایندگی هایی از شرکتهای خارجی از دیشب در نمایشگاه بین المللی مشهد گشایش یافت و تا 15 شهریور است.

شرکت کنندگان در این نمایشگاه آخرین توانمندی های خود را در زمینه تولید خودرو، قطعات و لوازم جانبی در قالب هزار غرفه در گستره 24 هزار مترمربع در معرض دید عموم گذاشته اند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!