دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
برنامه ریزی استراتژیک چری و مدیران خودرو برای بازار ایران و خاورمیانه
۱۲:۵۷ | ۱۳۹۳/۰۶/۱۴
اجاره خودرو
همزمان با رونمایی ام.وی.ام 315جدید، مطرح شد:

برنامه ریزی استراتژیک چری و مدیران خودرو برای بازار ایران و خاورمیانه

پرشین خودرو: همزمان با رونمایی از محصول جدید مدیران خودرو به نام NEW MVM315، قائم مقام چری چین از برنامه ریزی استراتژیک دو ساله با مدیران خودرو، برای عرضه محصولات کیفی تر و متنوع تر در ایران خبر داد.

به گزارش خبرنگار «پرشین خودرو»، بهرام شریعت رئیس هیات مدیره شرکت مدیران خودرو، در مراسم رونمایی از ام.وی.ام جدید، قیمت این محصول را بین 390 تا 395 میلیون ریال اعلام کرد و افزود: نسل جدید خودرو ام وی ام 315 با تغییرات عمده ای نسبت به نسل مدل قدیمی روبرو بوده و بر اساس تقاضای موجود در بازار ایران برای تولید و عرضه انتخاب شده است.

به گفته وی، از سال 1389 به بعد و با افزایش سه برابری تولید وارد فاز جدیدی از فعالیت های خود در مدیران خودرو شدیم و در سال جاری نیز تولید 70 هزار دستگاه انواع خودرو را هدف گذاری کرده ایم و چنانچه شرایط مناسبی برای ادامه فعالیت ها فراهم شود احتمال پیشی گرفتن از برنامه نیز وجود خواهد داشت.

شریعت افزایش تولید در مدیران خودرو طی چهار سال گذشته را حاصل برنامه‌ریزی‌های قبلی و طبق برنامه دانست و اظهار داشت: با توجه به افزایش تقاضای بازار در نظر داریم تا با استفاده از ظرفیت های خالی خطوط تولید دیگر خودروسازان کشور تولید محصولات چری را افزایش داده و سطح تقاضای موجود در بازار را پوشش دهیم.

رئیس هیات مدیره مدیران خودرو، با بیان اینکه تاکنون هفت مدل از محصولات شرکت چری در ایران به تولید رسیده است، افزود: در تلاش هستیم تا با برنامه ریزی دقیق روند توسعه فعالیت ها را سرعت داده و با افزایش تولید سهم بیشتری از بازار داخلی را به دست آوریم.

به ادامه همکاری با شریک ایرانی پایبندیم

همچنین، توماس قائم مقام شرکت چری، با بیان اینکه محصولات این شرکت با دیگر شرکت های خودروسازی داخلی و جهانی رقابت می کند، متذکر شد: مدیران خودرو تمام زیرساخت های لازم برای رقابت در شرایط آینده بازار ایران را دارا است و ما از بابت ورود برندهای خودروسازی مطرح جهانی به ایران نگرانی نخواهیم داشت.

وی گفت: شرکت چری برای افزایش داخلی سازی خودروهای خود در ایران یک برنامه بلند مدت را دنبال می کند، زیرا تحقق این هدف موجب کاهش هزینه های تولید و به دنبال آن افزایش رقابت پذیری در بازار ایران و منطقه خاورمیانه خواهد شد.

وی با بیان اینکه 20 درصد از کل صادرات شرکت چری به بازار ایران وارد می شود، افزود: بازار منطقه خاور میانه از اهمیت استراتژیک برای ما برخوردار است و در تلاش هستیم تا با همکاری شرکت مدیران خودرو سهم قابل توجهی از بازار این منطقه را به خود اختصاص دهیم.

وی با ابراز رضایت کامل از همکاری با شریک ایرانی چری گفت: در تلاش هستیم تا با ایجاد یک مرکز تحقیق و توسعه با همکاری شرکت مدیران خودرو توسعه فعالیت های تولیدی در داخل ایران را دنبال کرده و فرآیند داخلی سازی محصولات در ایران را سرعت دهیم.

وی برنامه ریزی دو ساله مدیران خودرو و چری برای عرضه خودروهای باکیفیت تر و متنوع تر را در راستای پاسخ به نیاز مصرف کنندگان و حضور مستحکم تر چری در ایران دانست.

قائم مقام چری در ادامه گفت: قبل از هر معرفی محصول جدید گروهی متشکل از کارشناسان تست، تعمیر و آموزش را به ایران اعزام و دوره های آموزشی اجباری برای نمایندگان مدیران خودرو نیز برگزار می کنیم.

وی از ارتقای سیستم خدمات پس از فروش و ارسال سریعتر قطعات همزمان با ارتقای شبکه نمایندگان مدیران خودرو خبر داد و افزود: با توجه به استقبال گسترده مصرف کنندگان ایرانی از نخستین محصول اتوماتیک شرکت چری، برنامه ریزی برای توسعه خدمات پس از فروش این محصول و خودروهای آینده در حال انجام است.

توسعه خدمات پس از فروش چری در ایران

در این زمینه رادین پیمان‌فر مدیر سازمان خدمات پس از فروش شرکت مدیران خودرو نیز اظهار کرد: خودروی 315 جدید با تغییرات عمده ای در بخش های فنی و ظاهری همراه بوده، به طوری که در چهار قسمت این خودرو شاهد 52 تغییر مثبت بوده ایم.

وی در خصوص دستور وزیر صنعت معدن و تجارت مبنی بر افزایش سطح خدمات پس از فروش متوازن خودروسازان در تمام استانها گفت: بر اساس آخرین ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، مدیران خودرو با 12.5درصد رشد در حوزه خدمات پس از فروش با بهبود عملکرد قابل قبولی نسبت به دیگر خودروسازان مواجه بوده که این روند در راستای دستور وزیر صنعت حاصل شده است.

آغاز پیش فروش ام وی ام 315 جدید طی روزهای آینده

امیرحسن امیری مدیربازاریابی و فروش شرکت مدیران خودرو نیز با بیان اینکه پیش فروش ام وی ام 315 جدید طی روزهای آینده آغاز خواهد شد، افزود: نسل قبلی این خودرو که در سال 91 وارد بازار شده بود با استقبال گسترده مواجه شد و حتی در مقاطعی با اختلاف قیمت دو برابری در بازار نسبت به کارخانه روبرو بود.

وی سهم از سهم 38 درصدی این خودرو در مقایسه با دیگر خودروهای هم کلاس خبر داد و افزود: با ورود نسل جدید ام وی ام 315 تا 50 درصد و یا حتی بالاتر شاهد افزایش سهم این خودرو روبرو خواهیم شد.

عکس های مرتبط
مدیران خودرو
رادین پیمان فر
امیرحسن امیری
new mvm 315
new mvm 315
نظر بینندگان
!
!
!