شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۴۱ | ۱۳۹۳/۰۶/۱۵
سهم پراید و پیکان در  سرقت ها
۱۰:۴۱ | ۱۳۹۳/۰۶/۱۵
اجاره خودرو

سهم پراید و پیکان در سرقت ها

پرشین خودرو: معاون عملیات انتظامی استان کرمانشاه از کاهش 26 درصدی موارد سرقت خودرو در استان در پنج ماهه ابتدای سال خبر داد.

به گزارش «پرشین خودرو»، سرهنگ برزو محمدی عنوان کرد: متاسفانه بیش از 60 درصد موارد سرقت خودرو به دلیل ایمنی پایین خودروهای پراید و پیکان مربوط به این دو خودرو است.

معاون عملیات انتظامی استان کرمانشاه افزود: در مواردی سارق ظرف سه ثانیه اقدام به باز کردن درب خودروی پراید کرده و این در حالی است که صاحب خودرو با داشتن سوئیچ هم نمی‌تواند ظرف این مدت درب خودروی خود را باز کند.

وی با تاکید بر لزوم تقویت ایمنی این خودروها از سوی شرکت‌های سازنده عنوان کرد: صاحبان این خودروها می‌توانند در جهت تقویت ایمنی خودرو خود از تجهیزات ایمنی مانند قفل فرمان و قفل پدال استفاده کنند.

وی عنوان کرد: استفاده از این وسایل موجب تاخیر در روند سرقت می‌شود که می‌تواند سارق را از ادامه سرقت منصرف کند.

وی افزایش ایمنی خودرو را بسیار موثر در کاهش موارد سرقت آن دانست و اظهار کرد: در حال حاضر خودروهایی مانند ال 90 که ایمنی نسبتا بالایی دارند به ندرت مورد سرقت قرار می‌گیرند.

به گزارش ایسنا، معاون عملیات انتظامی استان کرمانشاه هشدار داد صاحبان خودرو به ویژه صاحبان پراید و پیکان به منظور پیشگیری از سرقت خودروی خود، از پارک خودرو در محل‌های خلوت خودداری کرده و تجهیزات ایمنی مانند قفل فرمان و قفل پدال را بر روی خودروی خود نصب کنند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!