چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۵۲ | ۱۳۹۳/۰۷/۰۱
افزایش قربانیان خودروهای معیوب جی ام
۱۳:۵۲ | ۱۳۹۳/۰۷/۰۱
اجاره خودرو

افزایش قربانیان خودروهای معیوب جی ام

پرشین خودرو: شمار رسمی کشته شدنگان سوانح مربوط به سوئیچ‌های احتراق معیوب خودروهای جنرال موتورز به 21 نفر افزایش یافت.

به گزارش «پرشین خودرو»، دفتر کنت فاینبرگ، مسئول صندوق جبران خسارت جنرال موتورز که برای پرداخت خسارت قربانیان سوانح مربوط به سوئیچ‌های احتراق معیوب تشکیل شده است 21 مورد درخواست خسارت برای کشته شدگان و 16 مورد مربوط به صدمات فیزیکی شدید را تایید کرد.

این برنامه تا 31 دسامبر درخواست دریافت خسارت از سوی خانواده‌های کشته شدگان و مجرومان تصادفاتی که گفته می‌شود ناشی از سوئیچ‌های معیوب بودند را خواهد پذیرفت.

شمار درخواست‌های غرامت برای کشته شدگان تقریبا پنج برابر 13 موردی است که جنرال موتورز در ابتدا تایید کرده بود در ارتباط با مشکل سوئیچ‌های احتراق روی داده است.

انتظار می‌رود پرداخت غرامت به قربانیان خودروهای معیوب جنرال موتورز تا سه ماهه دوم سال 2015 کامل شود. فاینبرگ در ژوئن گفته بود خانواده کسانی که در سوانح خودروهای معیوب کشته شده‌اند، حداقل یک میلیون دلار دریافت خواهند کرد.

این خودروساز آمریکایی 400 میلیون دلار برای پوشش ادعاهای غرامت قربانیان اختصاص داده اما این رقم ممکن است افزایش پیدا کند زیرا صندوق اختصاص یافته محدود نیست.

به گزارش ایسنا، وکیلان شاکیان متعدد اظهار کرده‌اند ده‌ها مرگ ممکن است به دلیل سوئیچ‌های احتراق معیوب در خودروهای جنرال موتورز روی داده باشد.

بر اساس گزارش رویترز، جنرال موتورز امسال 44 بار فراخوان داده که به حدود 20 میلیون دستگاه خودرو در سراسر جهان بالغ می‌شود و بیش از مجموع فروش سالانه خودرو در آمریکاست. از فراخوان‌های امسال جنرال موتورز حدود 6.5 میلیون دستگاه خودرو برای مشکل سوئیچ احتراق فراخوان شده اند که شامل بیش از نیم میلیون دستگاه شورولت کاماروس بوده است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!