یكشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
اولین نمایشگاه خودروهای دیزلی
۰۹:۰۶ | ۱۳۹۳/۰۷/۰۲
kerman2
در اصفهان برگزار می شود؛

اولین نمایشگاه خودروهای دیزلی

پرشین خودرو: اولین نمایشگاه تخصصی خودروهای دیزلی کشور از فردا به مدت چهار روز ( سوم تا ششم مهر ) در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان برپا می شود.

به گزارش «پرشین خودرو»، در این نمایشگاه که اولین بار در سطح کشور برگزار می شود، شرکت هایی از استان های تهران، اصفهان، فارس و آذربایجان غربی حضور دارند.

این نمایشگاه در مساحت بالغ بر سه هزار متر مربع برپا می شود و در آن شرکت های مطرح خودرو ساز از جمله سایپا دیزل، آمیکو، رنو، بهمن دیزل، سیباموتور، تیراژه دیزل، گروه صنعتی ماموت، ایران کاوه و آذهایتکس محصولات خود را به نمایش خواهند گذاشت.

همزمان با برگزاری این نمایشگاه، هفتمین نمایشگاه اختصاصی و بین المللی ماشین آلات راهسازی، راهداری، معدنی و ریلی با حضور 30 شرکت از استان های مرکزی، یزد، اصفهان، تهران، خراسان رضوی و کرمان برگزار می شود.

در این نمایشگاه نمایندگانی از شرکت های هیوندای، فتون، زوملاین، سان وارد، کوماتسو، اس دی ال جی، همیار ماشین، هیدرومک، تیراژه، دلتا راه، لیوگانگ و هپکو در فضایی بالغ بر شش هزار و 500 مترمربع آخرین محصولات خود را به نمایش خواهند گذاشت.

براساس اعلام واحد رسانه های شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان شرکت های خودروسازی هپکو، لیوگانگ و سان وارد محصولات جدید خود را اولین بار در این نمایشگاه رونمایی خواهند کرد.

به گزارش ایرنا، زمان بازدید از نمایشگاه های یاد از ساعت 15 تا 21 روزهای سوم تا ششم مهر اعلام شده است.

نظر بینندگان
!
!
!