چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۲۷ | ۱۳۹۳/۰۷/۰۵
بررسی گلایه واردکنندگان خودرو
۱۴:۲۷ | ۱۳۹۳/۰۷/۰۵
اجاره خودرو

بررسی گلایه واردکنندگان خودرو

پرشین خودرو: رییس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی با اشاره به برگزاری جلسه ای مشترک با مسئولان ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت و سازمان حمایت گفت: طی هفته جاری در جلسه کمیسیون اصل نودم، به مشکلات موجود در مسیر قیمت گذاری خودرو وارداتی و اسقاط خودروهای فرسوده پرداخته خواهد شد.

به گزارش «پرشین خودرو»، محمدعلی پورمختار در رابطه با جزئیات دستورکار کمیسیون اصل نودم قانون اساسی ،گفت: یکشنبه هفته جاری نشستی مشترک با مسئولان ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت و سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان، درباره الزام به اسقاط خودروهای فرسوده در کمیسیون اصل نودم مجلس برگزار خواهد شد.

نماینده مردم بهار و کبودر آهنگ در مجلس شورای اسلامی افزود: برخی از واردکنندگان خودرو از نحوه عملکرد ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت ناراضی هستند و نیاز است که نحوه تعیین تعداد خودروهای فرسوده، نحوه اجرایی کردن و آثار آن بر نرخ خودروهای وارداتی، بررسی شود.

وی تصریح کرد: ستاد حمل و نقل و سوخت، تعیین می کند که به ازای واردات هر دستگاه خودرو، چه تعداد خودروی فرسوده از رده خارج یا چه مبلغی به ازای آن پرداخت شود، اکنون واردکنندگان معتقدند که امکان از رده خارج کردن 4 تا 6 دستگاه خودرو به ازای هر واردات وجود نداشته و به همین دلیل خواهان بازنگری هستند.

این نماینده مردم در مجلس نهم ادامه داد: این موضوع نیازمند بررسی بوده و باید مشخص شود که عملا با واردات خودرو، امکان اسقاط چندین خودرو فرسوده وجود دارد یا خیر.

به گزارش خانه ملت، رییس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی در رابطه با احتمال بازنگری در نرخ خودروهای وارداتی نیز گفت: این موضوع نیازمند بررسی بوده و باید مشخص شود که سیاست گذاری به چه نحوی بوده و شیوه عمل به آن چگونه است.

نماینده مردم بهار و کبودر آهنگ در مجلس همچنین در ارتباط با دستورکار نشست با رئیس شورای‌عالی استانها و اعضای کمیسیون نظارت شورای مذکور برای بحث و تبادل‌نظر درباره مسائل مطروحه نیز گفت: این جلسه با هدف بررسی مشکلات موجود در شورای عالی استان‌ها بوده و امیدواریم که در این نشست بخشی از این مشکلات رفع شود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!