پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۴۱ | ۱۳۹۰/۰۳/۱۶
پنج کشته در تصادفات جاده ای سمنان
۱۵:۴۱ | ۱۳۹۰/۰۳/۱۶
اجاره خودرو

پنج کشته در تصادفات جاده ای سمنان

پرشین خودرو: رییس پلیس راه استان سمنان گفت: در حوادث رانندگی در راه های این استان در تعطیلات اخیر پنج نفر كشته و 42 نفر مجروح و مصدوم شدند.

به گزارش«پرشین خودرو» به نقل از ایرنا، علیرضا رضوی خبیر، گفت: در تعطیلات پنجشنبه تا یكشنبه گذشته در راه های این استان پنج سانحه فوتی و 26 حادثه جراحی رخ داده است.

وی با بیان اینكه در یكی از حوادث پنج وسیله با هم برخورد كردند افزود: در این سانحه كه در محور گرمسار - سمنان رخ داد سه دستگاه پراید، یك دستگاه اتوبوس و یك موتورسیكلت با هم برخورد كردند كه كارشناسان پلیس راه علت آن را بی توجهی راكب موتورسیكلت به جلو تشخیص دادند، در این حادثه راكب موتور سیكلت فوت شد.

خبیر بی توجهی به رعایت حق تقدم، تجاوز و انحراف به چپ، خستگی و خواب آلودگی را از مهمترین عوامل حوادث رانندگی در راه های استان سمنان در این مدت بیان كرد.

یكی از این حوادث نیز بر اثر واژگونی خودرو به علت خستگی و خواب آلودگی راننده بوده است كه در محور دامغان - جندق روی داده است.

رییس پلیس راه استان سمنان با تاكید بر ر عایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی گفت: رانندگان برای پرهیز از حوادث باید از سرعت و سبقت غیرمجاز، انحراف به چپ، خوردن و آشامیدن در حین رانندگی، استفاده نكردن از تلفن همراه و استراحت در مسافت های طولانی برای پرهیز از خستگی و خواب آلودگی را مورد توجه قرار دهند.

پلیس راه استان سمنان در تعطیلات اخیر برای ارتقای ایمنی ترافیك در راههای اصلی و فرعی این استان به ویژه محور تهران - مشهد در محدوده استان سمنان علاوه بر استقرار تیم های محسوس و نامحسوس پلیس راه 12 كانكس پلیس را در این محورها مستقر كرده بود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!