سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۴۵ | ۱۳۹۳/۰۷/۱۰
محدودیت های ترافیکی پایان هفته
۱۰:۴۵ | ۱۳۹۳/۰۷/۱۰
اجاره خودرو

محدودیت های ترافیکی پایان هفته

پرشین خودرو: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا با توجه به افزایش سفرهای بین شهری و تراکم ترافیک، محدودیت و ممنوعیت‌های ترافیکی جاده‌های کشور را اعلام کرد.

به گزارش «پرشین خودرو»، سرهنگ محمدحسین حمیدی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا محدودیت و ممنوعیت‌های ترافیکی ایام آخر هفته را بدین شرح اعلام کرد:

تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه مورخ 9 مهر ماه الی ساعت 24 روز یکشنبه مورخ 13 مهر در محورهای هراز، فیروزکوه، کرج - چالوس، قزوین - رشت، تهران- سمنان- مشهد، و بالعکس ممنوع است.

محور کرج- چالوس

الف- تردد انواع تریلر و کامیون‌ها از محور کرج- چالوس کماکان ممنوع است.

ب- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 روز جمعه 11 مهر ماه الی 2 بامداد روز شنبه مورخ 12 مهر ماه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و از ساعت 17 روز جمعه مورخ 11 مهر ماه الی 2 بامداد روز شنبه مورخ 12 مهر ماه با اعلام مأمورین پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از 15 کیلومتری جنوب مرزن‌آباد (دزبن) به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

ج- تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت 14 الی 24 روز یکشنبه مورخ 13 مهر از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه در محل تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت 17 الی 24 از 15 کیلومتری جنوب مرزن‌آباد (دزبن) به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

محور هراز

الف- تردد کلیه تریلرها از این محور کماکان ممنوع است.

ب- تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به جز حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 الی 24 روزهای چهارشنبه، پنجشنبه، جمعه، شنبه و یکشنبه مورخ 9، 10، 11، 12 و 13 مهر ماه از محور هراز ممنوع است.

محور فیروزکوه

الف) تردد کلیه تریلرها به جز حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 الی 24 روزهای جمعه و یکشنبه مورخ 11 و 13 مهر از تهران به قائمشهر و بالعکس ممنوع است.

محور نراق- کاشان

به گزارش فارس، تردد کلیه تریلرها و کامیون‌ها به جز حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 الی 24 روز جمعه 11 مهر از نراق به کاشان و بالعکس ممنوع است؛ رانندگان اینگونه وسایل می‌توانند از محور کاشان به دلیجان و بالعکس از سه‌راهی سوک‌چم به برزک و نهایتا سه موته گلپایگان به عنوان مسیر جایگزین استفاده کنند.

لازم به ذکر است مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با شماره تلفن 120 و 88255555 (ده خط) به طور شبانه‌روزی پاسخگوی وضعیت راه‌های کشور و امدادرسانی احتمالی به هموطنان عزیز کشورمان است.

سرهنگ حمیدی ادامه داد: رانندگان وسایل نقلیه‌ای که در طول مسیر دارای محدودیت‌ در حرکتند، موظفند به نحوی برنامه‌ریزی و تردد کنند که قبل از ساعت اجرای محدودیت از جاده عبور کنند در غیر این صورت از حرکت آنان جلوگیری به عمل می‌آید.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا خاطرنشان کرد: رانندگان وسایل نقلیه باربری و حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی هنگامی‌ که فاقد بار هستند در محورهایی که محدودیت‌ تردد کامیون و کامیونت و تریلر اعمال می‌شود مجاز به تردد نیستند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!