جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۴۴ | ۱۳۹۳/۰۷/۱۱
نامزدهای برترین خودرو آمریکا
۱۰:۴۴ | ۱۳۹۳/۰۷/۱۱
اجاره خودرو

نامزدهای برترین خودرو آمریکا

پرشین خودرو: کمیته بررسی برترین خودرو آمریکای شمالی در کلاس سواری و تراک/شاسی بلند لیست کوتاه نامزدهای ۲۰۱۵ را اعلام کرد.

به گزارش «پرشین خودرو»، این لیست کوتاه شامل ۱۰ خودرو و ۱۲ تراک/شاسی بلند است و جنرال موتورز در این میان با ۳ نامزد رهبر این لیست است و سپس آئودی، فورد، هیوندای، تویوتا و مرسدس بنز هر کدام با دونماینده حضور دارند.

خودروهای سواری لیست به ترتیب حروف الفبا: Acura TLX; Audi A3; Chrysler 200; Ford Mustang; Honda Fit; Hyundai Genesis sedan; Hyundai Sonata; Mercedes-Benz C class; Toyota Camry; Volkswagen Golf/GTI.

خودروهای تراک و شاسی بلند به ترتیب حروف الفبا:Audi Q3; Chevrolet Colorado; Chevrolet Tahoe; Ford F-150; GMC Canyon; Lexus NX; Lincoln MKC; Mercedes-Benz GLA class; Nissan Murano; Porsche Macan; Subaru Outback; Toyota Highlander.

برای اینکه یک خودرو واجد شراط بررسی کردن باشد باید خودرو کاملا جدید بوده و به صورت قابل ملاحظه ای با نسل قبلی خودمتفاوت باشد و بعد از برنده شدن یا نامزدی اماده فروش باشد که البته یک استثناء در این مورد وجود داشته و علی رغم بودن در نمایندگی‌ها، فورد F-150 در این لیست قرار گرفته است.

به گزارش خودروسازی، در اواخر سال برای هر کلاس ۳ نامزد نهایی معرفی خواهند شد و برندگان در روز نخست نمایشگاه خودرو دیترویت معرفی خواهند شد که مصادف با ۱۲ ژانویه ۲۰۱۵ است. برای سال ۲۰۱۴،شورلت توانست با مدل‌های کوروت و سیلورادو جوایز را در هر دو بخش درو کند.

نظر بینندگان
!
!
!