یكشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۵۳ | ۱۳۹۳/۰۷/۱۵
فراری برنامه‌ای برای شاسی‌بلند ندارد!
۱۵:۵۳ | ۱۳۹۳/۰۷/۱۵
اجاره خودرو

فراری برنامه‌ای برای شاسی‌بلند ندارد!

پرشین خودرو: در آخرین کنفرانس مطبوعاتی مونتزمولو، بسیاری از برنامه های آینده این شکت تشریح شد و در ضمن سیل وسیعی از شایعات نیز بی اساس و کشته شد.

به گزارش «پرشین خودرو»، لوکادی مونتزمولو رئیس فراری آخرین کنفرانس مطبوعاتی خود را در نمایشگاه پاریس با تشریح استراتژی‌های آینده این شرکت به پایان برد.

در این کنفرانس علاوه بر مونتزمولو، سرجیو مارکونی نیز حضور داشت که از ۱۳ اکتبر جانشین او خواهد شد که در این کنفرانس هر گونه برنامه برای ساخت خودرو چهار درب و یا شاسی بلند از سوی خودروساز ایتالیایی رد شد.

در ضمن ین شرکت هر گونه برنامه برای ساخت یک موتور سیکلت را رد کرده و بدین ترتیب شایعات را که به واسطه ثبت حق اختراع موتور Vee twin به جریان افتاده بود را به نوعی از بین برده و کشت.

مارکونی در ضمن اعلام کر که به دنبال افزایش حجم تیراژ محصولات فراری از ۷۲۰۰ سطح فعلی به حدود ۱۰ هزار خودرو در سال است که بدین ترتیب او از این کار خوشحال خواهد شد.

در ضمن مارکونی هر گونه شایعات در بار بکپارچه سازی این شرکت با فیات کرایسلر را تکذیب کرد تا انجایی که به صراحت اعلام کرد که:” مخلوط کردن دو خون متفاوت می‌تواند کشنده باشد”.

به گزارش خودروسازی، او در ضمن اعلام کرد که یکی از مهم ترین برنامه‌هایش بارگرداندن فراری به سطح اول مسابقات فرمول وان است که از ان به عنوان هدفی غیر قابل مذاکره و تسامح نام برد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!