یكشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۰۷ | ۱۳۹۳/۰۷/۲۰
توسعه M6 GT3 توسط ب ام و
۱۲:۰۷ | ۱۳۹۳/۰۷/۲۰
اجاره خودرو

توسعه M6 GT3 توسط ب ام و

پرشین خودرو: ب.ام.و سابقه دیرینه ای در ساخت خودروهای مسابقه ای دارد و حالا این شرکت قصد دارد با ارائه یک مدل جدید تسلط خود را بر مسابقات قهرمانی محکم تر کند.

به گزارش«پرشین خودرو»،خودرو مسابقه‌ای فوق‌العاده Z4 GT3 بی.ام.دبلیو از سال ۲۰۲۰ در حال درو کردن عناوین قهرمانی مسابقات اروپایی FIA GT3 و ۲۴ ساعت ریسینگ دبی و Autobacs Super GT است و حالا برای فصل ۲۰۱۶ بی.ام.دبلیو قصد دارد تا قدم رو به جلوتری بردارد.

خودروساز آلمانی دو پیش طرح از مدل M6 GT3 در هفته جاری منتشر نموده است که باعث تعجب کسی نشد چون به معنای کلمه مطلق و برتر بود.

ژان مارکوات مدیر بخش بی.ام.دبلیو موتور اسپرت در این مورد می‌گوید:” موارد هیجان انگیز تر از توسعه یک خودرو جدید در M6 GT3 وجود دارد که جانشین شایسته ای برای Z4 GT3 خواهد بود”.

با توجه به شروع خوب مدل M6 کوپه به نظر می‌رسد نسخه GT3 نیز دارای تمام فاکتورهای موفقیت خواهد بود. یک موتور ۴٫۴ لیتری S63 توربودوگانه V8 قدرت پیشرانه ۵۶۰ اسب بخاری را به چرخ‌های جلو ارسال می‌کند تا این خودرو دارای شتاب صفر تا صد در ۴٫۴ ثانیه باشد و بر اساس وظیفه محتمل GT3 این کوپه چهار درب دارای قدرت پیشرانه قوی تر بودهد و از سیستم کلاج دوگانه نیز برای رقابت‌های نفس گیر بهره خواهد برد.

البته این مدل باید کمی‌از وزن خود بکاهد زیرا مدل اریجینال دارای وزن ۴۲۴۴ پوند است که سقف آن از فثیبر کربن به همراه پلاستیک تشکیل شده است که البته پنل‌های بدنه نیز سبک وزن شده و سیستم صوتی Bang & Olufsen به همراه قابلیت دید در شب و HUD نیز به آن افزوده شده است.

به گزارش خودروسازی، در مقام مقایسه مدل Z4 GT3 در حدود ۶۰۰ پوند سبک تر از مدل اریجینال Z4 برای شرکت در مسابقات موتوراسپرت بود و به هر حال طبق ادعای مارکوات این فقط یک پیش طرح بوده و به طور یقین مدل تولیدی باعث تعجب بیشتر همگان خواهد شد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!