سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۸:۰۷ | ۱۳۹۳/۰۷/۲۲
چین؛ بزرگ ترین بازار پورشه در آینده
۱۸:۰۷ | ۱۳۹۳/۰۷/۲۲
اجاره خودرو

چین؛ بزرگ ترین بازار پورشه در آینده

پرشین خودرو: رشد تصاعدی فروش خودروهای پورشه در چین، احتمال تبدیل شدن این کشور بخ بزرگ ترین بازار این برند گران قیمت آلمانی را بیش از پیش تقویت کرده است.

به گزارش «پرشین خودرو»، چین پیش از این با سبقت گرفتن از بازار خودرو آمریکا، به بزرگ ترین بازار خودرو جهان تبدیل شد و اینک جای تعجب نیست که در آینده ای نزدیک، از جایگاه دوم بزرگ ترین بازار پورشه به جایگاه اول این بازار تبدیل شده و آمریکا در رتبه دوم قرار گیرد.

شاید این آینده نزدیک بسیار زودتر از آنچه انمتظار می رود فرا برسد؛ در ماه سپتامبر (شهریور)، نمایندگی های فروش پورشه در چین تعداد 4 هزار و 344 دستگاه خودرو این برند را فروختند، این در حالی است که در همتایان آمریکایی آنها 3 هزار و 607 دستگاه خودرو تولید پورشه را به فروش رساندند. با این وجود در مجموع فروش پورشه در سال 2014، همچنان آمریکا در رتبه نخست قرار دارد.

به گزارش موج، برنهارد مایر؛ مدیر فروش و بازاریابی پورشه در این مورد گفت: "ایالات متحده پس از سال گذشته درخشان (2013)، امسال نیز خیلی خوب در فروش پورشه ظاهر شد، اما بازار چین به سرعت در حال رشد است که در این مورد باید ممنون مدل کاین باشیم که پرفروش ترین خودروی پورشه در چین است."

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
پورشه
نظر بینندگان
!
!
!