چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۲۰ | ۱۳۹۳/۰۷/۲۲
کنترل مکانیزه محدوده زوج و فرد
۱۴:۲۰ | ۱۳۹۳/۰۷/۲۲
اجاره خودرو

کنترل مکانیزه محدوده زوج و فرد

پرشین خودرو: مدیر عامل شرکت کنترل ترافیک شهر تهران با بیان اینکه کنترل مکانیزه محدوده زوج و فرد در دستور است، گفت: عملیات اجرایی نصب دوربین های نظارتی و ثبت تخلفات در 10 معبر ورودی و خروجی محدوده زوج و فرد آغاز شده است که امیدواریم تا اسفندماه این طرح کامل شود.

به گزارش «پرشین خودرو»، ایلوش وزیری با بیان این مطلب اظهار کرد: 180 معبر ورودی و خروجی در محدوده زوج و فرد وجود دارد که در تلاشیم کل این معابر را به سیستم ثبت تخلفات و دوربین های نظارتی مجهز کنیم تا امکان نظارت دقیق بر ترددها در این محدوده فراهم شود.

وی با بیان اینکه تجهیز تمامی معابر ورودی و خروجی محدوده زوج و فرد تا اسفندماه در دستور کار است گفت: پس از اعمال محدودیت تردد در محدوده طرح ترافیک در سال 1358 که هدف کاهش آلودگی هوا در نتیجه تردد کمتر خودروهای شخصی و تک سرنشین در این محدوده انجام شد در سال 1384 محدودیت تردد دیگری با هدف کاهش حجم ترافیک که دلیل اصلی آلودگی بیش از حد هوای کلانشهر تهران بود به اجرا درآمد. در نتیجه اجرای این طرح می بایست خودروها به صورت نوبتی و با توجه به رقم سمت راست پلاک آن ها (زوج یا فرد بودن آن) در معابر واقع در محدوده این طرح تردد می کردند.

وی افزود: تاکنون عملیات کنترل ورود به این محدوده به وسیله نیروی انسانی پلیس انجام می شد اما به دلیل کمبود نیروی انسانی همواره تعداد زیادی خودروهای غیرمجاز وارد این محدوده می شدند، به همین دلیل تصمیم گرفته شد ثبت تخلف برای خودروهای غیرمجاز در این محدوده به صورت مکانیزه انجام شود.

به گزارش مهر، وزیری تاکید کرد: پیش بینی می شود با اجرای کنترل مکانیزه محدوده زوج و فرد، شاهد کاهش تخلفات و ورود غیر مجاز خودروها به این محدوده باشیم و اهداف اجرای طرح زود و فرد محقق شود.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
طرح زوج و فرد
نظر بینندگان
!
!
!