سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۲۳ | ۱۳۹۳/۰۷/۲۴
قایق تفریحی و اسپرت تویوتا+تصاویر
۱۰:۲۳ | ۱۳۹۳/۰۷/۲۴
اجاره خودرو

قایق تفریحی و اسپرت تویوتا+تصاویر

پرشین خودرو: آخرین مدل قایق‌های تویوتا به نام Ponam-۳۱ در ژاپن و توسط شبکه گسترده ای از نمایندگی‌های فروش شامل ۴۹ نمایندگی و با قیمت پایه نزدیک ۳۰ میلیون ین یا معادل ۲۷۷ هزار دلار عرضه می‌شود.

به گزارش «پرشین خودرو»، همکاری بین خودروسازان و سازندگان قایق‌های اسپرت یا تفریحی چیز تازه ای نیست. اما برای تویوتا چنین حرکتی بی‌معنی خواهد بود زیرا این شرکت از سال ۱۹۹۷ در حال ساخت قایق می‌باشد.

آخرین مدل قایق‌های تویوتا به نام Ponam-۳۱ در ژاپن و توسط شبکه گسترده ای از نمایندگی‌های فروش شامل ۴۹ نمایندگی و با قیمت پایه نزدیک ۳۰ میلیون ین یا معادل ۲۷۷ هزار دلار عرضه می‌شود.

تویوتا می‌گوید که قایق Ponam-۳۱ یک کلاس جدید به نام قایق‌های اسپرت کروزر سودمند (sports utility cruiser) را مفتوح می‌کند.

چنین قایقی برای لذت بردن از یک سفر دریایی و کروز و همچنین ماهیگیری و ورزش‌های آبی طراحی شده است. برای نیرومحرکه آن از دو موتور دیزلی ۳.۰ لیتری خطی با تزریق مستقیم سوخت استفاده می‌شود که قدرت هرکدام ۲۶۰ اسب بخار می‌باشد و در عین حال بسیار کم‌مصرف نیز می‌باشند.

جالب اینکه این پیشرانه‌ها از لندکروزر پرادو به عاریت گرفته شده‌اند اما برای کاربردهای دریایی تنظیم و بهینه‌سازی شده‌اند از جمله توربوشارژر، انژکتور و سایر قسمت‌های آن‌ها برای چنین شرایطی ارتقا یافته‌اند. به گفته تویوتا علاوه بر کاهش مصرف سوخت و آلایندگی، میزان سروصدا و لرزش نیز بسیار کم می‌باشد.

به گزارش فرهنگ نیوز، بدنه این قایق ۹.۴۵ متری ۱۲ نفره ۵.۶ تنی، از آلیاژ آلومینیوم دریایی با مقاومت و دوام بالا و همچنین کامپوزیت ساخته می‌شود. یک سیستم لنگر مجازی، دستیار راننده و کنترل خودکار برای حفظ موقعیت و تعادل و یک کابین مناسب و راحت از دیگر ویژگی‌های این قایق تویوتا می‌باشند.

قایق تفریحی و اسپرت تویوتا + تصاویر قایق تفریحی و اسپرت تویوتا + تصاویر قایق تفریحی و اسپرت تویوتا + تصاویر قایق تفریحی و اسپرت تویوتا + تصاویر قایق تفریحی و اسپرت تویوتا + تصاویر قایق تفریحی و اسپرت تویوتا + تصاویر قایق تفریحی و اسپرت تویوتا + تصاویر قایق تفریحی و اسپرت تویوتا + تصاویر

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
قایقتویوتا
نظر بینندگان
!
!
!