یكشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۰۰ | ۱۳۹۳/۰۷/۲۴
هوای تهران سالم است
۱۲:۰۰ | ۱۳۹۳/۰۷/۲۴
گرندکس

هوای تهران سالم است

پرشین خودرو: مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: هوای تهران با قرار گرفتن شاخص ذرات معلق کمتر از دو و نیم میکرون روی عدد 96 همجنان در شرایط سالم است.

به گزارش «پرشین خودرو»، وحید حسینی بر اساس اطلاعات رسیده از ایستگاه های سنجش آلودگی هوای شهر تهران بر میزان غلظت آلاینده های ازن، ذرات معلق کمتر از ده میکرون و ذرات معلق کمتر از دوونیم میکرون نسبت به روز گذشته در همین ساعت افزوده و از میزان غلظت آلاینده منواکسیدکربن کاسته شده است.

به گفته وی، همچنین در میزان غلظت آلاینده دی اکسیدگوگرد تغییری مشاهده نمی شود.

مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران اظهار داشت: به این ترتیب میانگین غلظت کلیه آلاینده ها به غیر از ایستگاههای اقدسیه، دانشگاه صنعتی شریف، دروس، ستاد بحران، شهرداری منطقه 16، شهرداری منطقه 19، پارک رازی، پارک سلامت، پاسداران، دانشگاه تهران، سوهانک و فرمانداری شهرری به لحاظ آلاینده ذرات معلق کمتر از دوونیم میکرون در سایر ایستگاهها در حد مجاز بوده و شاخص کیفیت هوا هم اکنون در شرایط سالم است.

حسینی تصریح کرد: حاکی از آسمانی قسمتی ابری تا نیمه ابری و بارش پراکنده گاهی وزش باد در پاره ای نقاط غبار محلی می باشد. به این ترتیب انتظار میرود شاخص کیفیت هوا به غیر از مناطق پرتردد و شلوغ در سایر نقاط شهر در شرایط سالم باقی بماند.

به گزارش مهر، وی افزود: اثرات بهداشتی آلاینده ذرات معلق کمتر از دو و نیم میکرون در منطقه ناسالم برای گروههای حساس شامل افزایش احتمال علائم تنفسی در افراد حساس، تشدید بیماری قلبی و ریوی، مرگ و میر زودرس در افراد مبتلا به بیماریهای قلبی، ریوی و افراد مسن است لذا توصیه می شود در منطقه ناسالم این افراد فعالیت های طولانی مدت در فضای باز را کاهش دهند.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
برچسب ها:
وضعیت هوا
نظر بینندگان
!
!
!