شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۱۵ | ۱۳۹۳/۰۷/۲۶
مذاکره برای تولید و عرضه خودروهای J2 و P1 در ایران
۱۰:۱۵ | ۱۳۹۳/۰۷/۲۶
اجاره خودرو
قائم مقام شرکت صادرات JAC خبر داد:

مذاکره برای تولید و عرضه خودروهای J2 و P1 در ایران

پرشین خودرو: با تلاش کرمان موتور و کیفیت مطلوب تولیدات JAC، طی شش ماهه اول امسال افزون بر هشت هزار دستگاه خودرو به ایران صادر شده است.

به گزارش خبرنگار «پرشین خودرو»، وو روهائو(WU Ruhao) قائم مقام شرکت صادرات خودروسازی جی.ای.سی، با بیان این مطلب، ایران را در سگمنت خودروهای سواری مهمترین بازار جی.ای.سی دانست و اظهار داشت: تولید خودرو در شرکت JAC از 50 سال قبل و با تولید کامیون های سبک آغاز شد و هم اکنون بزرگترین تولیدکننده کامیونت در چین است.

به گفته وی، جی.ای.سی با اشتغال زایی برای 33 هزار نفر سالانه شش میلیارد دلار درآمد دارد و جزء معدود خودروسازان چینی است که مبحث موتورسازی و هم قطعه سازی را در کنار خودروسازی ادامه می دهد.

قائم مقام شرکت صادرات JAC، با بیان اینکه در حال حاضر جی.ای.سی با دو شرکت در برزیل و ویتنام جوینت ونچر تشکیل داده است، متذکر شد: جک در بیش از 10 کشور مانند ایران دارای پارتنر است بطوریکه هم اکنون بیش از یک هزار نمایندگی در چین دارد و 100 شرکت نمایندگی در اقصی نقاط جهان با جی.ای.سی فعالیت می کنند.

وی با بیان اینکه شرکت JAC در سال 1964 و برای تولید قطعات سیستم ترمز تاسیس شد، اضافه کرد: در سال 1968 اولین کامیونت سبک 2.5 تن جک تولید شد، در سال 1985 اولین خط تولید موتور و در سال 1990 خط تولید اتاق اتوبوس در این شرکت راه اندازی شده است.

روهائو ادامه داد: در سال 2002 تولید خودروهای ون و از سال 2007 میلادی تولید خودروهای سواری با تولید J7 در جی.ای.سی آغاز شد و در سال گذشته(2013) موفق به فروش 511 هزار و 595 دستگاه انواع خودرو سبک و سنگین شده ایم.

قائم مقام شرکت صادرات JAC از مذاکره با شرکت کرمان موتور برای تولید و عرضه J2 و P1(پیکاپ) در ایران خبر داد و گفت: ما در سال 2005 در کشور ایتالیا و در سال 2006 در ژاپن مراکز مستقل تحقیق و توسعه(R&D) راه اندازی کردیم و علاوه بر این با سه دانشگاه مرتبط در این حوزه قرارداد تحقیقاتی داریم.

وی در پایان با اشاره به اینکه محصولات جی.ای.سی در 16 کشور مونتاژ و تولید می شود از صادرات خودروهای JAC به 120 کشور جهان خبر داد و خاطرنشان کرد: شرکت جی.ای.سی اولین خودروسازی مستقل در چین می باشد که بدون پارتنر خارجی موفق به کسب جایزه کیفیت در این کشور شده است.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
JACکرمان موتور
عکس های مرتبط
JAC
روهائو
j2
p1
نظر بینندگان
!
!
!