شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۴۳ | ۱۳۹۳/۰۷/۲۶
خودروسازان باید یورو 4 را رعایت کنند
۱۳:۴۳ | ۱۳۹۳/۰۷/۲۶
اجاره خودرو

خودروسازان باید یورو 4 را رعایت کنند

پرشین خودرو: رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با تاکید بر ضرورت استفاده از خودروهای هیبریدی و موتورسیکلت‌های برقی گفت: پرونده بنزین پتروشیمی و خودروهای یورو 4 کاملاً بسته و تمام شده است.

به گزارش «پرشین خودرو»، ابتکار در جمع خبرنگاران در همایش استاندارد و محیط زیست گفت: امروز سازمان محیط زیست و سازمان ملی استاندارد تفاهم‌نامه‌ای امضا کردند و در زمینه‌های مختلف برای ارتقاء و بهبود استانداردها و همچنین یشبرد اهداف مشترک همکاری می کنند.

رئیس سازمان محیط زیست با بیان اینکه بنزین یورو 4 در اصفهان، تهران، اراک، کرج و تبریز توزیع می‌شود، افزود: به زودی بنزین یورو4 در مشهد هم عرضه خواهد شد.

رئیس سازمان محیط زیست درباره مهلت خودروسازان برای ارتقای استانداردها نیز گفت: مهلت تمام شده است و باید استاندارد یورو 4 را خودروسازان رعایت کنند.

وی گفت: پرونده استاندارد یورو 4 و همچنین بنزین پتروشیمی کاملاً از نظر ما تمام شده است و در سطح کشور هیچگونه عرضه بنزین پتروشیمی نداریم.

ابتکار به راه‌اندازی دستگاه سنجش لحظه‌ای وضع هوا در بسیاری از استانها اشاره و اعلام کرد: در بیشتر شهرهای بزرگ دستگاه سنجش لحظه‌ای وضع هوا داریم.

در همایش یک روزه استاندارد و محیط زیست، کارشناسان دو حوزه در کارگاه های تخصصی جداگانه ای درباره موضوع های استاندارد، ایمنی زیستی، محیط زیست و بهینه سازی مصرف انرژی، پدافند غیرعامل، کارآفرینی و بهره وری سبز بحث و تبادل نظر می کنند.

همایش استاندارد و حفاظت از محیط زیست با هدف تقویت زیر ساخت های پژوهشی و هدایت ظرفیت های استانداردسازی به سمت حل مشکلات محیط زیستی برگزار شده است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!