چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۲۴ | ۱۳۹۰/۰۳/۲۱
تسلا، ورژن جدید مدلS + تصاویر
۱۲:۲۴ | ۱۳۹۰/۰۳/۲۱
اجاره خودرو

تسلا، ورژن جدید مدلS + تصاویر

پرشین خودرو: شركت خودروسازی آمریكایی تسلاموتور تصاویری از مدل ارتقا یافته مدل S خود را كه یك خودرو لوكس تمام برقی است و در سال 2012 به فروش خواهد رسید، منتشر كرد.

به گزارش«پرشین خودرو» به نقل از ایسنا، این خودرو جدید ورژن آزمایشی مدل S است كه به گفته تسلا در شرایط جوی متفاوت مورد آزمایش قرار خواهد گرفت و از این آزمایش برای اصلاح دینامیك این خودرو پنج درب استفاده خواهد شد.

پس از این آزمایش و قبل از شروع تولید در كارخانه مونتاژ تسلا در كالیفورنیا، آزمایش دیگری از نوع بتا روی این خودرو انجام خواهد شد.

طراحی كلی این خودرو یادآور خودروهایی نظیر كیا اپتیما و جگوار XF است.

این خودرو برقی قبل از عرضه به بازار در سال آینده احتمالا تغییرات دیگری خواهد داشت.

قیمت این خودرو قبل از كسر مالیات 7500 دلاری حدود 57 هزار و 400 دلار تخمین زده می‌شود.

شركت تسلا اعلام كرده كه مدل S پایه این شركت دارای سرعتی معادل 160 مایل بر ساعت، شتابی نظیر خودروهای اسپورت سدان و قابلیت شارژ شدن ظرف 45 دقیقه است.

بر اساس این گزارش، همچنین امكانات دیگری از این خودرو با سرعت 230 مایل و 300 مایل بر ساعت نیز موجود خواهد بود كه به ترتیب 67 هزار و 400 دلار و 87 هزار و 400 دلار قیمت دارند كه بیانگر قیمت بالای تكنولوژی باتری این نوع از خودروهاست.

شركت تسلا انتظار دارد تا سال 2012، پنج هزار دستگاه از این مدل را تولید و تا سال 2013 این تعداد را به 20 هزار دستگاه برساند.

اجاره ماشین عروس
عکس های مرتبط
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
نظر بینندگان
!
!
!