یكشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۹:۲۱ | ۱۳۹۳/۰۷/۳۰
خودران آئودی وارد مسابقات می‌شود
۱۹:۲۱ | ۱۳۹۳/۰۷/۳۰
اجاره خودرو

خودران آئودی وارد مسابقات می‌شود

پرشین خودرو: خودرو خودمختار Audi RS7 Sportback در مسابقات هفته آینده Hockenheim سعی خواهد کرد که مسابقه را به پایان برساند.

به گزارش «پرشین خودرو»، این خودرو بسیار پیشرفته که بر اساس فن آوری کاربری بدون راننده طراحی شده است طبق ادعای آئودی خواهد توانست که با سرعت بالا در مسابقات حرفه ای رانندگی نیز شرکت کند.

انتظار می‌رود که این خودرو مسافت ۲٫۸ مایلی را در دو دقیقه طی کند و در ضمن بتواند به حداکثر سرعت بالای ۲۴۰ کیلومتر در ساعت نیز دست پیدا کند که البته خودرو آئودی R8 این شرکت همچنان رکورد دار سرعت در این پیست است.

در زیر هود این خودرو خودمختار شاهد یک موتور توربوشارژ ۴٫۰ لیتری V8 تزریق مستقیم بنزینی با قدرت پیشرانه ۵۵۲ اسب بخار و ۵۱۶ پوند بر فوت نیروی گشتاور هستیم که بدین ترتیب انتظار می‌رود که دارای شتاب صف تا صد در تنها ۳٫۹ ثانیه و حداکثر سرعت بالای ۲۵۰ کیلومتر در ساعت باشد.

مرحله فینال این مسابقات در ۱۹ اکتبر در آلمان برگزار خواهد شد و آئودی امیدوار است که مکان مناسبی در این مسابقات بدست آورد. البته این اولین بار نیست که آئودی در این مسابقات از خودرو بدون راننده استفاده می‌کند و در سال ۲۰۱۰ بود که خودرو با طراحی خاص TTS rally car در مسابقات Pikes Peak hillclimb شرکت کرد.

به گزارش خودروسازی، به تازگی آئودی اعلام کرده است که در حال توسعه فن آوری توربوشارژ الکتریکی است که از آن در مدل ابتدایی RS5 نیز بهره برده است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!