شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۰۸ | ۱۳۹۳/۰۸/۰۱
بررسی قیمت‌ دنا و تندر-90 در شورای رقابت
۱۰:۰۸ | ۱۳۹۳/۰۸/۰۱
اجاره خودرو

بررسی قیمت‌ دنا و تندر-90 در شورای رقابت

پرشین خودرو: رئیس شورای رقابت از ارسال اطلاعات دو خودروی دنا و تندر-۹۰ برای تعیین قیمت نهایی آنها به این شورا خبر داد. رضاشیوا از دریافت اطلاعات خودروهای جدید برای تعیین قیمت آنها خبر داد و اظهار کرد: ایران خودرو و سایپا اطلاعات دو خودرو دنا و تندر-90 را به شورای رقابت ارسال کرده‌اند و در جلسه‌ای روند قیمت‌گذاری آنها بررسی خواهد شد.

به گزارش «پرشین خودرو»، وی اضافه کرد: در این جلسه 15 عضو شورای رقابت اطلاعات خودروهای جدید را مورد بررسی قرار می‌دهند و در نهایت امیدواریم در قیمت‌گذاری خودروهای جدید به اختلاف‌نظری برخورد نکرده و این موضوع نیز تعیین تکلیف شود.

پیش از این شیوا گفته بود: در حال حاضر محصولات جدید ایران‌خودرو و سایپا قیمت‌گذاری نشده‌اند که درصددیم این موضوع را به‌زودی بررسی كنیم.

به گزارش دنیای اقتصاد، وی با بیان اینکه هم‌اکنون خودروهای تندر-90، دنا و یکی از مدل‌های ام‌‌وی‌‌ام قیمت نهایی ندارند، افزود: قیمت پژو 206 تیپ دو محصول جدید ایران خودرو که قرار شد با موتور ملی تولید شود هم باید مورد بررسی قرار گیرد به همین منظور از شرکت‌های خودروساز درخواست کرده‌ایم تا اطلاعات خودروهای جدید خود را به شورای رقابت ارسال کنند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!