پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۴۵ | ۱۳۹۳/۰۸/۰۱
تردد بدون تجهیزات در چالوس ممنوع
۱۰:۴۵ | ۱۳۹۳/۰۸/۰۱
اجاره خودرو

تردد بدون تجهیزات در چالوس ممنوع

پرشین خودرو: رییس پلیس راهور استان البرز از افزایش اکیپ‌های سیار و ثابت پلیس در محورهای برون شهری استان طی چند روز آتی خبر داد.

به گزارش «پرشین خودرو»، سرهنگ رضا اکبری گفت: طی دو روز گذشته شاهد بارش باران و برف در جاده چالوس بوده‌ایم که این امر باعث شده تردد خودرو دراین محور با احتیاط انجام شود.

وی تصریح کرد: هرچند با تلاش‌های ماموران پلیس راهور و همچنین دستگاه‌های مربوطه هم اکنون تردد در جاده چالوس انجام می‌شود، اما به دلیل بارش‌های باران و برف باید رانندگان وسائل گرمایشی و همچنین تجهیزات مناسب خودروی خود را پیش از مسافرت کنترل کنند.

اکبری خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه در حال وارد شدن به فصل سرما هستیم و تا پایان سال به طور مرتب در ارتفاعات استان البرز به ویژه جاده چالوس بارش برف را شاهد خواهیم بود، لازم است که رانندگان وسائل گرمایشی خودروهای خود را کنترل کرده و بدون تجهیزات مناسب به ویژه زنجیر چرخ اقدام به مسافرت نکنند.

اکبری ادامه داد: پلیس راهور برنامه‌های زمستانی خود را برای خدمات‌رسانی بیشتر به مسافران آغاز کرده و به زودی اکیپ‌های ثابت و سیار در محورهای برون‌شهری استان البرز افزایش می‌یابد.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود از یک طرفه شدن محور کرج چالوس در تعطیلات آخر هفته خبر داد و گفت: به منظور روان سازی و تخلیه بار ترافیکی، جاده کرج - چالوس روزجمعه دوم آبان ماه از ساعت 17 در مسیر شمال به جنوب این جاده یکطرفه می‌شود.

رییس پلیس راهور استان البرز افزود: این محدودیت ترافیکی که از منطقه دزدبن مرزن آباد اعمال می‌شود تا ساعت یک بامداد روز شنبه سوم آبان ماه ادامه دارد.

وی به ایسنا گفت: بر اساس این محدودیت، حرکت انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 روز جمعه دوم آبان ماه تا یک بامداد روز شنبه سوم آبان ماه جاری از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است.

اکبری اظهارکرد: چنانچه بار ترافیکی در محور یاد شده در ساعات تعیین شده کم نشود ساعت محدودیت افزایش خواهد یافت.

رییس پلیس راهور استان البرز یادآوری کرد: در این مدت تردد انوع تریلر و کامیون در محور کرج - چالوس ممنوع است.

وی در پایان گفت: ممنوعیت تردد موتورسیکلت نیز تا پایان محدودیت در محور کرج - چالوس و بالعکس ادامه دارد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
وضعیت راه
نظر بینندگان
!
!
!