چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۲۳ | ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
سایپا 60هزار فرسوده را اسقاط می کند
۱۳:۲۳ | ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
اجاره خودرو

سایپا 60هزار فرسوده را اسقاط می کند

پرشین خودرو: گروه خودروسازی سایپا براساس تفاهم نامه ای با ستاد مدیریت حمل و نقل سوخت 60 هزار دستگاه خودرو فرسوده را از رده خارج خواهد کرد.

به گزارش «پرشین خودرو»، در مراسم امضای این تفاهم نامه که روز یکشنبه به امضای سعید مدنی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا و علیرضا فیض بخش رییس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت رسید، 60 هزار دستگاه خودرو فرسوده از رده خارج و محصولات گروه خودروسازی سایپا جایگزین آنها خواهد شد.

براساس این تفاهم نامه سایپا خودروهای جایگزینی را با شرایط اجاره به شرط تملیک در اختیار متقاضیان قرار می دهد که 50 درصد قیمت خودرو را به صورت نقد و مابقی آن را به صورت وام 19.5 درصد در اختیار متقاضیان قرار می دهد.

مدنی در مراسم امضای این تفاهم نامه با تاکید بر اینکه خودروهای فرسوده را به قیمت 2.5 میلیون تومان از متقاضیان خریداری خواهیم کرد، اظهار داشت: خودروهای با پلتفرم ایکس 100 و خانواده وانت خواهد بود که در مجموع چهار نوع از محصولات سایپا در این طرح حضور خواهند داشت.

وی با بیان اینکه برای اجرای این طرح ضمانت خاصی را از مشتریان دریافت نخواهیم کرد، افزود: تنها به ارتباط سنجی از طریق بانک مرکزی خواهیم پرداخت و پیش بینی می شود پس از اسقاط خودروهای فرسوده ظرف مدت یک هفته خودرو های متقاضیان تحویل شود.

به گزارش ایرنا، به گفته مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، پیش بینی می شود ظرفیت جایگزینی خودروهای فرسوده به بیش از 60 هزار دستگاه خودرو افزایش پیدا کند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!